بهترین عطر زنانه را بشناسید| رازهای جذابیت با عطرپیچ

بهترین عطر زنانه
امتیاز بدهید

بازار رایحه های دل­انگیز بسیار متنوع است و انتخاب بین این همه زیبایی کاری بسیار پر چالش به نظر می­رسد. معمولا افراد دوست دارند با انتخاب یک محصول خوشبو و منحصربفرد در میان جمع دوستان بدرخشند. راز زیبایی و جذابیت به نوع انتخاب بستگی دارد. در ادامه قصد داریم تا شما را با بهترین عطر زنانه آشنا سازیم. این موارد که در ادامه می­توانید با آنها بیشتر آشنا شوید همگی در فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرپیچ  موجود می­باشند و شما می­توانید حجم دلخواهی از آنها را خریداری نمایید.

این لیست با توجه به امتیازهایی است که خریداران در فروشگاه عطرپیچ ثبت کرده ­اند و همچنین با توجه به محبوبیت این محصولات در بازارهای جهانی، در فروشگاه عطرپیچ برای مشتریان فراهم آورده شده است. در همین جا باید تاکید کنیم که تمامی این موارد تنها پیشنهاداتی است برای جهت دادن به انتخاب مشتریان!

و در آخر مهمترین مورد در هر تصمیم­گیری سلیقه و خواست هر فرد خواهد بود. اما با دانستن مدل ها و برندهای محبوب می­توان از میان خوبان، بهترین ها را انتخاب کرد. تا پایان با ما همراه باشید تا با هم به دنیای بهترین و خوشبو ترین ادکلن زنانه قدم بگذاریم.

محبوب ترین عطر ادکلن زنانه از نظر آقایان

بهترین عطر زنانه از نظر آقایان، عطریست که دارای رایحه ای لطیف، زنانه، و جذاب باشد. این عطر، باید با شخصیت و سلیقه خانمی که از آن استفاده می کند، مطابقت داشته باشد.

بر اساس نظرسنجی های انجام شده، برخی از بهترین عطرهای زنانه از نظر آقایان، عبارتند از:

 • Chanel Chance Eau Tendre: این عطر، دارای رایحه ای شیرین و ملایم است که ترکیبی از نت های میوه های شیرین، مانند سیب و گلابی، و نت های گل، مانند گل رز و یاسمن، است.
 • Dior J’adore: این عطر، دارای رایحه ای شیرین و تند است که ترکیبی از نت های میوه های شیرین، مانند سیب و گلابی، و نت های ادویه جات، مانند وانیل و زنجبیل، است.
 • Lancome La Vie Est Belle: این عطر، دارای رایحه ای شیرین و گلی است که ترکیبی از نت های میوه های شیرین، مانند سیب و گلابی، و نت های گل، مانند گل صد تومانی و یاسمن، است.
 • Tom Ford Black Orchid: این عطر، دارای رایحه ای گرم، شرقی، و تند است که ترکیبی از نت های میوه های شیرین، مانند سیب و گلابی، و نت های گل، مانند گل رز و یاسمن، است.
 • Gucci Guilty Black: این عطر، دارای رایحه ای گرم، شرقی، و شیرین است که ترکیبی از نت های میوه های شیرین، مانند سیب و گلابی، و نت های ادویه جات، مانند وانیل و زنجبیل، است.

البته، این عطرها، تنها بخشی از عطرهای زنانه ای هستند که مورد پسند آقایان قرار می گیرند. عطرهای زنانه دیگری نیز در بازار وجود دارند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند و می توانند مورد توجه آقایان قرار گیرند.

بهترین رایحه زنانه با پخش بوی عالی

بهترین عطر زنانه با پخش بوی عالی، عطریست که دارای نت های چوبی یا ادویه جات باشد. عطرهای با غلظت بالای ادو پرفیوم و پرفیوم، پخش بوی بیشتری نسبت به عطرهای با غلظت پایین تر دارند. همچنین، عطرهای با نت های چوبی یا ادویه جات، پخش بوی بیشتری نسبت به عطرهای با رایحه های میوه ای و گلی دارند.

از پرطرفداران این دسته از محصولات خوشبو می توان به این موارد اشاره داشت:

 • شانل کوکو مدموزل ادو پرفیوم: این عطر، دارای رایحه ای شیرین و گلی است که ترکیبی از نت های میوه های شیرین، مانند سیب و گلابی، و نت های گل، مانند گل رز و یاسمن، است. این عطر، دارای پخش بوی عالی است و تا چند ساعت در محیط باقی می ماند.

 

 • تام فورد بلک اورکید: این عطر، دارای رایحه ای گرم، شرقی، و تند است که ترکیبی از نت های میوه های شیرین، مانند سیب و گلابی، و نت های گل، مانند گل رز و یاسمن، است. این عطر، دارای پخش بوی عالی است و تا چند روز در محیط باقی می ماند.

 

 • جی وان چی کوکو مادمازل: این عطر، دارای رایحه ای شیرین و گلی است که ترکیبی از نت های میوه های شیرین، مانند سیب و گلابی، و نت های گل، مانند گل رز و یاسمن، است. این عطر، دارای پخش بوی عالی است و تا چند ساعت در محیط باقی می ماند.

 

 • گوچی بلوم: این عطر، دارای رایحه ای شیرین و خنک است که ترکیبی از نت های میوه های شیرین، مانند سیب و گلابی، و نت های گل، مانند گل رز و یاسمن، است. این عطر، دارای پخش بوی عالی است و تا چند ساعت در محیط باقی می ماند.

 

 • دیور جادور: این عطر، دارای رایحه ای شیرین و گلی است که ترکیبی از نت های میوه های شیرین، مانند سیب و گلابی، و نت های گل، مانند گل رز و یاسمن، است. این عطر، دارای پخش بوی عالی است و تا چند ساعت در محیط باقی می ماند.

 

بهترین عطر زنانه با ماندگاری بالا 

بهترین عطر زنانه با ماندگاری بالا، می بایست دارای غلظت بالایی باشد. عطرهای با غلظت بالای ادو پرفیوم و پرفیوم، ماندگاری بیشتری نسبت به عطرهای با غلظت پایین تر دارند. البته ترکیبات رایحه هم مهم هستند.بر اساس نظرسنجی های انجام شده، برخی از بهترین عطرهای زنانه با ماندگاری بالا، عبارتند از:

 • Chanel Coco Mademoiselle: این عطر، دارای رایحه ای شیرین و گلی است که ترکیبی از نت های میوه های شیرین، مانند سیب و گلابی، و نت های گل، مانند گل رز و یاسمن، است.
 • Tom Ford Black Orchid: این عطر، دارای رایحه ای گرم، شرقی، و تند است که ترکیبی از نت های میوه های شیرین، مانند سیب و گلابی، و نت های گل، مانند گل رز و یاسمن، است.
 • Dior J’adore: این عطر، دارای رایحه ای شیرین و تند است که ترکیبی از نت های میوه های شیرین، مانند سیب و گلابی، و نت های ادویه جات، مانند وانیل و زنجبیل، است.

بهترین عطر زنانه خنک

در این بخش به معرفی بهترین های عطر زنانه با رایحه خنک می پردازیم:

 • ورساچه اروس زنانه ادو پرفیوم

این عطر، دارای رایحه ای شیرین و خنک است که ترکیبی از نت های میوه های شیرین، مانند سیب و گلابی، و نت های گلی، مانند گل رز و یاسمن، است. این عطر، برای خانم هایی که به دنبال یک رایحه رمانتیک و جذاب هستند، گزینه مناسبی است.

 

 • گوچی بلوم

این عطر، دارای رایحه ای شیرین و خنک است که ترکیبی از نت های میوه های شیرین، مانند سیب و گلابی، و نت های گلی، مانند گل رز و یاسمن، است. این عطر، برای خانم هایی که به دنبال یک رایحه ملایم و زنانه هستند، گزینه مناسبی است.

 

 • آمواج بیچ هات وومن

این عطر، دارای رایحه ای شیرین و خنک است که ترکیبی از نت های میوه های شیرین، مانند سیب و گلابی، و نت های چوبی، مانند سدر و صندل، است. این عطر، برای خانم هایی که به دنبال یک رایحه جذاب و ماندگار هستند، گزینه مناسبی است.

 

معرفی ۷ محصول ویژه از بهترین ها

در این بخش به معرفی بهترین عطر ادکلن زنانه می پردازیم. این موارد با توجه به لیست پر فروش ترین ها انتخاب شده اند و باید توجه داشته باشید که هر کسی در نهایت بر اساس سلیقه شخصی خودش این انتخاب را خواهد داشت. و لیست بهترین عطر زنانه، تنها برای آگاهی بیشتر ارائه شده است.

 • عطر کوکوشنل

انتخاب اول و آخر بانوان شیک پوشی که به جذابیت و زیبایی خود اهمیت بسیاری می­دهند عطر کوکوشنل است. این محصول با رایحه دلنشین خود، هر کسی را عاشق می­کند! رایحه این عطر میوه­ای و گلی است و برای استفاده هم در طول روز و هم برای مهمانی های شبانه و مناسبت­های خاص مناسب است. جنس رایحه بسیار ملایم و شیرین است. و می­تواند در تمام فصل های سال بهترین عملکرد را داشته باشد و از این نظر محدودیتی وجود ندارد. ترکیبات رایحه در این محصول فوق­العاده و خاص به این ترتیب است.با توجه به ترکیبات معرفی شده در ساختار این محصول و همچنین با توجه به نظرات کارشناسان، کوکوشنل از پخشی رایحه و ماندگاری بوی بسیار خوبی برخوردار است.

در سال ۲۰۱۶ذمیلادی عطری با رایحه فوق جذاب و البته ظاهری بسیار خاص به بازار رایحه­های دلنشین معرفی شد. عطر گودگرل که همیشه در میان پرفروش­ترین ها می­درخشد، در دسته گلی شرقی طبقه بندی می­شود. بوی گرمی دارد و مناسب فصل زمستان است. نت های بویایی در آن به این ترتیب دسته بندی می­شوند:

 • نت ابتدایی شامل: رایحه بادام و قهوه
 • نت میانی شامل: یاس و نرگس
 • نت پایانی: دانه تونکا و کاکائو

می­باشد. اگر به دنبال جذابیت و زیبایی هستید گود گرل یکی از بهترین انتخاب ها در میان لیست بهترین عطر زنانه به شمار می­رود.

 

باکارت رژ رایحه ای گلی و شرقی دارد. طبع آن گرم است از این رو می­تواند بهترین همراه شما در روزهای سرد پاییزی و زمستانی به شمار آید. بیشتر برای موقعیت های رسمی و مهمانی های شبانه مورد استفاده قرار می­گیرد. ترکیب نت های بویایی در این عطر بی نظیر به این ترتیب است که:

 • نت اولیه: بوی خوش گل یاس و زعفران است.
 • نت پایه: رایحه سدر و درخت نراد

معمولا تمامی افرادی که آن را تست کرده اند، بوی آن را دوست داشته اند از این رو می تواند یک انتخاب خوب برای هدیه دادن هم باشد.

 

 • عطر لاوی است بل لانکوم

کمپانی لانکوم در سال ۲۰۱۲ برای نخستین بار این محصول را روانه بازار ساخت. لاویه استِ لانکوم طبعی شیرین دارد و در گروه میوه ای و گلی دسته بندی می شود. بیشتر برای روزهای سرد ماه­های پاییز و زمستان مورد استفاده قرار می­گیرد و  همچنین توصیه سازندگان به استفاده از آن در موقعیت های رسمی است. ترکیبات رایحه در این محصول عبارت است از:

 • نت اولیه: انگور فرنگی سیاه و گلابی
 • نت میانی: زنبق، یاس و شکوفه پرتقال
 • نت پایانی: وانیل، دانه تونکا، پرالین و نعناع هندی می­باشد.

اگر بخواهید زیبایی زندگی را در یک رایحه جای بدهید تنها کافی است این محصول را بو کنید!

 

اگر بخواهیم ظرافت و شکوه را در یک جا داشته باشیم بدون شک عطر اسکندل یک مثال عالی از آن است! این عطر محصولی از کشور فرانسه است و برای موقعیت های نیمه رسمی و رسمی کاملا برازنده است. ترکیبات بویایی در آن عبارت است از:

 • نت اولیه: نارنگی ماندارین و پرتقال خونی، این شروع مرکباتی سرشار از انرژی است و انرژی رفته را به شما باز می­گرداند.
 • نت میانی: گل یاس، گاردنیای یاسمنی، عسل، شکوفه پرتقال و هلو
 • نعناع هندی، کارامل، شیرین بیان و موم

این محصول هم ماندگاری عالی و هم پراکندگی رایحه بسیار عالی دارد و از هر نظر برازنده یک بانوی شیک پوش و امروزی است!

 

 • عطر جادور

بی همگان به سر شود اما بی عطر جادور به سر نمی شود! این عطر در آخرین سال قرن بیستم غوغایی به پا کرد! و یکی از بهترین ها در لیست بهترین عطر زنانه است!طبع معتدلی دارد از این رو می­توانید در تمامی فصول سال مورد استفاده قرار بدهید. اگر به دنبال عطر امضا هستید جادور بهترین گزینه برای شماست. این محصول در گروه گلی و میوه ای قرار داده می شود. برای آشنایی بیشتر با رایحه آن، ترکیب نت های بویایی را می توانید مورد مطالعه قرار بدهید. این ترکیب عبارت است از:

 • نت اولیه: ترنج، مگنولیا، نارنگی ماندارین، هلو، خزه و گلابی
 • نت میانی: رز، بنفشه، گل برف، یاس، مریم، ارکیده، فریزیا و در نهایت میوه آلو
 • نت پایه: مشک، وانیل، سدر و توت سیاه

در خرید این عطر به عنوان یکی از مهمترین آیتم های لیست بهترین عطر زنانه هیچ به خودتان شک و تردید راه ندهید!

 

 • عطر لالیک آمیتیس

اگر به دنبال یک عطر با رایحه ملایم برای استفاده در طول روز هستید، لالیک آمیتیس یکی از بهترین ها خواهد بود. طبع معتدلی دارد و در کنار بوی ملایمش در تمامی فصول سال می توانید از آن استفاده کنید. در دسته گلس و میوه ای قرار داده می شود. یک محصول ساخت کشور فرانسه است. ترکیبات رایحه در لالیک به این شرح است که:

 • نت اولیه: توت فرنگی، توت سیاه، شاه توت، بلوبری و انگور فرنگی
 • نت میانی: رز، گل یلانگ، گل صد تومانی و فلفل
 • نت پایه: مشک، وانیل و روایح چوبی

 

خرید بهترین عطر زنانه از عطرپیچ

برای اینکه بتوانید مواردی را که در لیست بهترین عطر زنانه برایتان معرفی کردیم خریداری کنید آن هم با کیفیت اصل، باید بدانید که متاسفانه هر گردی، گردو نیست! باید در قدم اول به سراغ فروشگاه های معتبر بروید! به این ترتیب می توانید از کیفیت و اصل بودن کالای خریداری شده خود اطمینان داشته باشید. فروشگاه عطر پیچ به لطف سال ها ارائه کالا و خدمات ارزشمند به مشتریان توانسته است به خوبی جایگاه خود را در این بازار پر رقابت تثبیت کند!

روند خرید در این فروشگاه بسیار ساده است. شما می توانید کالای خریداری شده خود را در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل دریافت کنید بی آنکه زحمت رفتن و آمدن را در دود و آلودگی و ترافیک به خود بدهید! در هر بخش از پروسه انتخاب و یا خرید هم به مشاوره نیاز داشتید می توانید با کارشناسان این مرکز تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *