برترین های عطر بهاری | عطر اورجینال برای بهار

عکس مقاله عطر بهاری
امتیاز بدهید

فصل بهار، فصل باز شدن شکوفه‌ها و زنده شدن دوباره طبیعت؛ یادآور حال و هوای تازه درختان و بوی خوش گل هاست. بوی گل‌های بهاری؛ بهترین عطر بهاری برای خانم‌ها و آقایان است. در فصل بهار؛ استفاده از عطرهای بهاری برای خانم‌ها و آقایان، فرصتی ایجاد می‌کند؛ تا با روایح گلی، معطر و خوشبو؛ در جمع دوستان و همکاران خود، درخششی نو پیدا کنند. نت‌های گلی و طبع خنک و معتدل، ویژگی اصلی عطر بهاری است. در این مقاله به بررسی بهترین عطرهای بهاری برای استفاده در موقعیت‌های متفاوت می‌پردازیم.

در ادامه، آنچه معرفی می کنیم عطر گرمی محصولات نامبرده است. جهت خرید عطرهای زیر می توانید به فروشگاه عطرپیچ مراجعه کنید.

 

لیست عطرهای بهاری این مطلب:

 • کرید اونتوس
 • مون بلان اکسپلورر
 • مونت بلنک لجند
 • دیور ساواج
 • ایسی میاکه فیوژن د ایسی
 • لاگوست آبی
 • لانکوم ترزور میدنایت رز
 • لانکوم لاویه است بله
 • هالووین بنفش زنانه
 • لالیک آمیتیس
 • باربری ویکند
 • سوسپیرو اکسنتو

 

عطر مردانه کرید اونتوس

اونتوس - برترین های عطر بهاری | عطر اورجینال برای بهار

عطر شاهکار بهاری، یعنی کرید اونتوس؛ رایحه جذاب ماندگار مردانه برای سالهای متوالی است. عطر کرید اونتوس با رایحه خنک و تلخ و گروه بویایی چایپر میوه‌ای در سال ۲۰۱۰ معرفی شد تا به رده ۵ عطر برتر مردانه برسد.

نت‌های آغازین این عطر با جذبه مردانه ترنج، سیب، انگور سیاه و آناناس می‌باشد. نت‌های میانی از رز، نعناع هندی، یاس و چوب درخت قان هستند. نت‌های پایه نیز مشک، وانیل، خزه درخت بلوط و عنبر هستند.

در تمامی نسخه‌های اخیر این عطر از نت آناناس استفاده زیادی شده است. بعد از گذشت نیم ساعت بوی چوب و دودی این عطر شامه را پر می‌کند. حالت چرم و شیرین و میوه‌ای در کنار بوی دودی در تمام مدت همراه شماست. ماندگاری ۸ ساعته این رایحه خوشبو بر روی لباس و ۶ ساعته آن بر روی پوست بدن، جز نقاط قوت یکی از بهترین روایح بهاری دنیاست.

 

عطر مردانه مون بلان اکسپلورر

اکسپلورر 768x768 1 - برترین های عطر بهاری | عطر اورجینال برای بهار

عطر مون بلان اکسپلورر عطری مردانه خنک و چوبی با گروه بویایی چوبی معطر است که در سال ۲۰۱۹ از کشور مبدأ فرانسه عرضه شد. مون بلان اکسپلورر یکی از معروف‌ترین عطرهای مردانه بهاری است.

استفاده از این عطر بهاری و خنک، هیچگاه از مد نخواهد افتاد. نت‌های آغازی ترنج، سالویا و فلفل صورتی هستند. نت‌های میانی خس خس و چرم هستند. نت‌های پایه مون بلان اکسپلورر از نعناع هندی، کاکائو، آمبروکسان و چوب آکیگالا نشات می‌گیرند.

شروع ترنج و فلفل صورتی بسیار طراوت بخش و فرش می‌باشد که در ادامه نت چوبی، نعناع هندی و کاکائو خوشبوترین روایح موجود هستند؛ که در ادامه به این عطر خوشبو افزوده می‌شوند  ماندگاری این عطر مناسب و حدود ۶ ساعت است.

 

عطر مردانه مونت بلنک لجند

بلنک لجند - برترین های عطر بهاری | عطر اورجینال برای بهار

در لیست عطرهای خوشبوی بهاری، نام عطر مردانه مونت بلنک لجند همواره به چشم می‌خورد. رایحه ای معطر فوژه، بدست آمده از نت‌های میوه ای شیرین که طبعی خنک دارد؛ همگی این توضیحات، مونت بلنک لجند را به گزینه ای عالی برای مردان در بهار تبدیل می‌کند.

این پرفیوم بسیار خوشبوی مردانه، از نت‌های آغازی اسطوخودوس، آناناس، ترنج و لیمو تشکیل شده است. در بخش نت‌های میانی سیب سرخ، میوه‌های خشک، شمعدانی، رز، خزه درخت بلوط و کومارین به چشم می‌خورد.

قسمت نهایی یعنی نت‌های پایه از دانه تونکا و چوب صندل سفید ساخته شده است. ماندگاری حدوداً ۴ الی ۵ ساعته این عطر پرطرفدار، آن را به گزینه ای محبوب برای فصل‌های گرم مخصوصاً بهار تبدیل کرده است.

 

عطر مردانه دیور ساواج

sauvage dior 1 768x768 1 - برترین های عطر بهاری | عطر اورجینال برای بهار

عطر مردانه دیور ساواج با گروه بویایی مرکباتی معطر و طبع معتدل خود، یکی از بهترین کارهای بهاری برای آقایان است. برند دیور این عطر خوشبو را در سال ۲۰۱۵ منتشر کرد.

عطری ملایم و تلخ که تبلیغات آن با حضور شخصیت جانی دپ؛ از بهترین‌های صنعت فیلمسازی بود و طرفداران بسیاری را بدست آورد. نت‌های آغازی دیور ساواج ترنج و فلفل هستند.

شروع تند و ترش این عطر، حس و حال تازگی را دو چندان می کند. نعناع هندی، اسطوخودوس، خس خس، شمعدانی، لامی، فلفل صورتی و فلفل سیچوان در قسمت نت‌های میانی هنرنمایی می‌کنند.

سدر، لابدانیوم و آمبروکسان در قسمت انتهایی یعنی نت‌های پایه سبب ماندگاری ۵ الی ۶ ساعته این عطر بر روی پوست و ۷ تا ۸ ساعت بر روی لباس شده اند. اگر برای هدیه دادن یک عطر بهاری مردانه به عزیزانتان هستید؛ کریستین دیور ساواج از بهترین گزینه‌های موجود است.

 

عطر مردانه ایسی میاکه فیوژن د ایسی

میاکه فیوژن د ایسی - برترین های عطر بهاری | عطر اورجینال برای بهار

در مجموعه پرطرفدارترین عطرهای بهاری، در لیست عطرهای خنک مردانه، برند ژاپنی ایسی میاکه عطر پر افتخار کلاسیک ایسی میاکه فیوژن د ایسی را با گروه بویایی چوبی ادویه‌ای در سال ۲۰۲۰ معرفی کرد.

فروش بالا و محبوبیت جهانی این عطر، نام آن را ماندگار کرد. روایح این عطر خوشبوی بهاری مردانه، حالت چوبی نارگیلی دارند. ترکیب خامه‌ای این عطر در کنار ماندگاری بالایش و نت‌های گرم و سرد، آن را به انتخاب طیف وسیعی از افراد تبدیل کرده است.

نت‌های آغازی آن لیموترش، نارگیل و انجیر هستند. نت‌های میانی شمعدانی، چوب صندل سفید، رزماری، هل، جوز و اکالیپتوس هستند. نت‌های پایه نیز نعناع هندی، روایح چوبی، آمبروکسان و آمیل سالیسیلات هستند.

در ابتدا بوی ترش و جذاب لیموترش آمیزه‌ای هنری با آب نارگیل ایجاد می‌کند که ماندگاری آن بالاست. نت‌های معدنی در قسمت میانی و آمبروکسان بوی خود را غالب می‌کنند. ماندگاری حدوداً ۶ ساعته این محصول، آن را بیش از پیش جذاب کرده است.

 

عطر مردانه لاگوست آبی

لاگوست آبی 1 - برترین های عطر بهاری | عطر اورجینال برای بهار

خنک‌ترین عطر این لیست؛ لاگوست آبی مردانه یا لاگوست Blue می‌باشد. این عطر خنک و تند رایحه‌ای مبتنی بر آکوردهای اصلی آروماتیک، مرکباتی، تند و تازه، سبز، چوبی و گلی دارد؛ که آن را به بهترین انتخاب خنک برای بهار تبدیل کرده است.

شروعی از تلفیق گریپ فروت و نعناع هندی در لاگوست آبی رقم می‌خورد. بوی مشک و فلفل نیز کمی احساس می‌شود. در کل؛ نت‌های آغازین از نعناع هندی و گریپ فروت تشکیل شده اند. نت‌های میانی سالویا و شکوفه پرتقال هستند.

نت‌های پایه نیز نعناع هندی، سدر و سرخس هستند. ماندگاری که حدوداً ۵ ساعت رقم خورده در کنار پخش بوی چندین ساعته این محصول، آن را دلپذیرتر کرده است. در دسته عطرهای جوان پسند مردانه و اسپرت، لاگوست آبی از طرفداران بسیاری برخوردار است.

 

در ادامه به بررسی عطرهای زنانه بهاری می‌پردازیم.

 

عطر زنانه لانکوم ترزور میدنایت رز

lancome tresor 768x768 1 - برترین های عطر بهاری | عطر اورجینال برای بهار

اگر بدنبال عطری لاکچری با روایح معتدل و شیرین برای بهار پیش رو هستید؛ لانکورم ترزور میدنایت رز انتخابی شایسته است. گروه بویایی چوبی مشکی گلی در این عطر فرانسوی درخشش خاصی دارد.

این عطر خوشبو تقریباً رایحه ای ۴ فصل محسوب می‌شود. نت‌های آغازی از رز و تمشک و نت‌های میانی از یاس، گل صدتومانی، فلفل صورتی، برگ و جوانه انگور تشکیل شده اند. نت‌های پایه از مشک، وانیل و سدر بهره گیری می‌کنند.

بوی رز و تمشک فضا را بعد از اسپری کردن ترزور میدنایت رز پر خواهد کرد. سمت و سوی میوه ای گلی پس از مدتی بیشتر می‌شود و عطری تماماً زنانه ارائه می‌دهد. ماندگاری حدود ۱۰ ساعت که برای این عطر زنانه محبوب در نظر گرفته شده است، بر مخاطبان ترسر میدنایت رز افزوده است.

 

عطر زنانه لانکوم لاویه ست بله

لاویه است بله - برترین های عطر بهاری | عطر اورجینال برای بهار

عطر زنانه لانکوم لا ویه است بله با گروه بویایی گلی میوه ای شیرین و طبع گرم خود در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. یکی از فراگیرترین روایح منتخب برای خانم‌ها در بهار، در طول سال‌های گذشته در میان عطرهای شیرین زنانه، لاویه است بله از برند فرانسوی لانکوم است.

ایده زیبایی در اوج سادگی شعار این عطر است و نت‌های آن مختصر اما دقیق هستند. نت‌های آغازی این عطر انگور سیاه و گلابی و نت‌های میانی زنبق، یاس و شکوفه پرتقال هستند. در قسمت نت‌های پایه شاهد دانه تونکا، وانیل، نعناع هندی و پرالین هستیم.

بویی که بعد از اسپری این عطر استشمام می‌شود حالتی خامه ای وانیلی و شیرین و میوه ای دارد که حاصل نت‌های میوه ای و گلی آن است. ماندگاری این عطر حتی بر روی پوست نیز به ۱۲ ساعت می‌رسد.

 

عطر زنانه هالووین بنفش

halloween 768x768 1 - برترین های عطر بهاری | عطر اورجینال برای بهار

عطر جسوس دل پوزو هالووین زنانه با گروه بویایی شرقی گلی و طبع خنک یکی از بهترین عطرهای بهاری زنانه در کل تاریخ عطرهای زنانه است.

فرمولاسیون و بوی خوش این عطر در طی سالهای گذشته دچار تغییر نشده و بسیاری نوستالژیک بودن این رایحه را نشانه قدرت آن می‌دانند. نت‌های آغازی آب دریا، بنفشه، برگ درخت نارنج و برگ موز هستند. نت‌های میانی آن بنفشه، گل برف، گل مریم، فلفل و مگنولیا هستند.

نت‌های پایه نیز از وانیل، چوب صندل سفید، صمغ درختچه مر و روایح دودی تشکیل شده اند. آکورد گل بنفشه بوی شیرینی به این عطر داده و در کل زمان پخش بوی آن بجای می‌ماند اما بعد از مدتی روایح سبز و دریایی و نیز چوبی و آروماتیک سمت و سوی بوی هالووین زنانه را به تندی می‌برند و آنچه از آن می‌خواهیم در این قسمت نمایان می‌شود.

 

عطر زنانه لالیک آمیتیس

آمیتیس 1 - برترین های عطر بهاری | عطر اورجینال برای بهار

جذابیت و محبوبیت عطرهای ساخت دست خانه عطر لالیک فرانسوی تمامی ندارد. در قفسه عطرهای بهاری زنانه، لالیک آمیتیس با گروه بویایی گلی میوه ای و طبع معتدل خود، خوش می‌درخشد و دست‌ها برای انتخاب به سمت آن کشیده می‌شوند.

نه آنقدر شیرین که دل را بزند و نه آنقدر ملایم که به آن عطری شیرین و خاص گفته نشود. نت‌های آغازین بدست آمده از انگور سیاه، بلوبری، توت سیاه، شاه توت و توت فرنگی هستند. بلوبری و توت سیاه بسیار بوی طبیعی دارند و کاملاً در پخش بو تاثیر دارند.

نت‌های میانی سمت و سوی گلی دارند و از رز، گل یلانگ، فلفل و گل صدتومانی تشکیل شده‌اند. نت‌های پایه نیز مشکی، وانیلی و روایح چوبی هستند. رز و گل صدتومانی در قسمت گلی حس می‌شوند و مشک و وانیل حالتی خامه‌ای برای ماندگاری بو ایجاد کرده‌اند.

برای یک عطر ملایم و شیرین ماندگاری و پخش بوی بالا مزیت بزرگی است که در لالیک آمیتیس به چشم می‌خورد.

 

عطر زنانه باربری ویکند

باربری ویکند 1 - برترین های عطر بهاری | عطر اورجینال برای بهار

اسانس باربری ویکند، عطری ملایم و شیرین برای خانم‌ها در بهار می‌باشد. ملایمت و شیرینی این محصول، به قدری دلنشین است؛ که بسیاری از آقایان نیز تمایل زیادی به بوییدن آن دارند.

گروه بویایی گل در این عطر، طرفداران بسیاری دارد. ماندگاری بسیار خوب و پراکندگی خوب این عطر، برای جمع‌های دوستانه و مهمانی‌های نیمه رسمی یا غیر رسمی بسیار مناسب است.

نت‌های آغازین باربری ویکند زنانه از نارنگی ماندرین، سالویا و گل اسپرک تشکیل شده است. نت‌های میانی آن رز، زنبق، گل پنجه مریم، برگ بنفشه، نیلوفر آبی، شکوفه هلو و شلیل هستند. نت‌های پایه نیز از مشک، سدر و چوب صندل سفید بدست آمده اند.

 

عطر زنانه مردانه سوسپیرو اکسنتو

اکسنتو ساسپیرو - برترین های عطر بهاری | عطر اورجینال برای بهار

در انتهای این لیست؛ عطر زنانه و مردانه سوسپیرو اکسنتو با گروه بویایی شرقی چوبی و طبع خنک قرار دارد. این محصول ایتالیایی سال ۲۰۱۱ به بازار آمد و در سال‌های عرضه آن بشدت مورد استقبال و توجه خریداران عطرهای زنانه قرار گرفت.

نت‌های ابتدایی سنبل و آناناس می‌باشند که سمت و سوی گلی استوایی دارند. نت‌های میانی از زنبق، یاس و فلفل صورتی تشکیل شده‌اند و ترکیب لذت بخش گل‌ها را ارائه می‌دهند. نت‌های پایه نیز شامل مشک، کهربا، وانیل، نعناع هندی و خس خس هستند.

رایحه مشک بعد از مدتی چیره می‌شود و حالت خاکی چوبی و شیرین این عطر به درخشش می‌پردازند و ماندگاری حدوداً ۲ روز دارد! سوسپیرو اکسنتو ماندگارترین عطر بهاری زنانه و مردانه می‌باشد.

 

بهترین عطر بهاری چیست؟

عطر های بهاری با روایح گوناگون برای سلیقه های مختلفی ساخته و عرضه شده اند. با خواندن توضیحات هر عطر و بررسی سلیقه خود؛ می توانید بهترین گزینه موجود را طبق نظر خود تهیه کنید.

 

عطر بهاری طرفدار دارد؟

بله عطرهای بهاری جز پرطرفدارترین عطرهای دنیا هستند. مردم در فصل بهار علاقه زیادی به استفاده از یک رایحه خوشبوی گلی و خنک دارند.

 

چگونه عطر بهاری بخریم؟

با مراجعه به سایت عطرپیچ، بهترین عطرهای بهاری برای شما عزیزان آماده خرید بصورت گرمی و اسانس می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *