فروشگاه اینرتنتی عطرپیچ

اگر در فکر یک خرید خوب هستید و می‌خواهید خیالتان از محصولی که تهیه می‌کنید آسوده باشد، پیشنهاد می‌کنیم از فروشگاه‌هایی اقدام به خرید کنید که تخصص لازم درزمینه ی کالایی که می‌خرید دارند و در کارشان خبره‌اند.

فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن عطرپیچ با بیش از ۳۰ سال سابقه فروش عمده و جزیی

می‌توان گفت از همان اول، عطر زدن و بوی خوش داشتن، یکی از دغدغه‌های مهم تاریخ بشر بوده و هست. برخی عطر را برای خوشبو بودن استفاده می‌کنند و بعضی برای بالا بردن شخصیت و خاص بودن. شاید بعضی اوقات عطر به خاطر دیگران هم مصرف شود، مثلاً به علت دوست داشتن همسر، دوستان و اطرافیان.

اما جالب است بدانید از دید روانشناسان در بیش از ۸۰% موارد، استفاده از عطر به یک خاطره خاص و لذت‌بخش، از یک بوی خوش در زندگی فرد برمی‌گردد. مثلاً خاطره ی خوشِ بویِ ادکلنِ عروسی تا آخر عمر برای یک زوج خوشبخت شیرین است. یا بویِ خوشِ مادر و پدر تا آخر عمر از ذهن فرزند پاک نمی‌شود. ما هم از این قضیه مستثنا نبودیم و این دقیقاً همان مورد مشترک بین ما سه برادر است!

سال ۱۳۶۷ سال تأسیس اولین شعبه عطر پیچ به دست پدرمان بود! این مغازه تا ۲۱ سال بعد، یکی از بزرگ‌ترین عمده‌فروشی‌های تخصصی آرایشی بهداشتی و عطر و ادکلن در بازار بزرگ تبریز به‌حساب می‌آمد و ما در این سال‌ها ارسال کالاهای معتبر به تمامی شهرهای ایران را یکی از افتخارات خود می‌دانستیم؛ اما ۱۳ آبان سال ۱۳۸۸ این مغازه در آتش سوخت و میلیون‌ها تومان بر ما خسارت وارد کرد. بعدازآن ماجرا مجبور شدیم همه املاک و مستقلات خود را بفروشیم، به شهر مشهد مهاجرت کنیم و برای اداره‌ی زندگی چند سالی به نوبت پشت چرخ خیاطی بنشینیم، پیشبند آرایشی بدوزیم و به مشتریان قدیمی ارسال کنیم!

اما همان لذت خاطره‌ی خوش دوران کودکی آخرش هم کار خودش را کرد. ما از بچگی کنار بابا در همان مغازه آرایشی و بهداشتی بزرگ شدیم. کل قفسه‌های یک‌طرف مغازه‌ی به آن بزرگی، به عطرها و ادکلن‌های مختلف مربوط بود و می‌توان به جدیّت گفت خوشبوترین خاطره‌ی مشترک ما سه برادر به اسم ادکلن‌های برند و محبوبِ ۲۰ سال پیش برمی‌گردد…

فکر می‌کنم همین عشق و خاطره‌ی شیرینِ بو کردن‌های پیاپی عطرها در بچگی کافی بود این انگیزه در ما شکل بگیرد تا به فکر یک خانه ی بزرگ عطر و ادکلن باشیم.

هیچ‌وقت اصالتمان را فراموش نکردیم و همین باعث شد از ابتدای ۱۳۹۷ دوباره شروع به کارکنیم. ابتدا با افتتاح یک مغازه‌ی عطر و ادکلن… که در عرض یک سال تبدیل شد به مجموعه فروشگاه‌های عطر و ادکلن سیوانی (عطر پیچ).

و جای هیچ نگرانی نیست! شما در فروشگاه ما برخلاف همه‌جا، عطر و ادکلن را در کنار هم خواهید دید، بهترین آموزش‌های تخصصی را به زبان ساده در اختیار خواهید داشت تا به راحتی با هر مقدار هزینه‌ای که موردنظر دارید، شگفت‌انگیزترین، هنجارشکن‌ترین و بهترین انتخاب‌های عطری و ادکلنی را جلوی رویتان ببینید و به یک انتخاب مهم، یعنی انتخاب رایحه‌ی شخصی و موردعلاقه‌ی خود برسید.

خدمات ما

برای آشنایی بیشتر با شعب خانه عطر و ادکلن عطرپیچ و مراجعه حضوری به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید

تماس با ما