سوالات متداول

لطفا اگر در ذهنتان سوالی دارید، قبل ارسال پیام، سوالات متداول را بخوانید:

تمامی محصولات موجود در عطرپیچ با همان مشخصاتی عرضه می شود که در صفحه محصول به آن اشاره شده است.با این وجود تمامی عطر های گرمی(اسانس)موجود در سایت همگی تهیه شده از کشور های فرانسه،سوییس و اسپانیا هستند.ادکلن ها هم اگر در توضیح محصول اصل گفته شده باشد پس قطعا از کشور مبدا تهیه و ارسال می گردد اما ادکلن های اماراتی(شرکتی)در عطرپیچ همگی تهیه شده از شرکت های مطرح اماراتی و.. هستند و دارای مجوزات بین المللی.

فروشگاه عطر و ادکلن عطرپیچ در شهر مشهد مقدس واقع شده و ارسال امن و سریع محصولات خریداری شده در سایت را وظیفه خود می‌داند.

برای تحقق این موضوع ارسال تمامی محصولات خریداری شده به تمامی نقاط کشور امکان‌پذیر است و در اولین فرصت ممکن پس از خرید و با هماهنگی با خریدار، مرسوله آماده و به آدرس تعیین شده ارسال خواهد شد.

  • هزینه ارسال برای خریدهای بالای ۳۰۰ هزار تومان تومان، کاملا رایگان است.

برای خریدهای پایین‌تر از ۳۰۰ هزار تومان، هزینه‌ ۲۰ هزار تومانی درنظر گرفته شده که به مجموع خرید اضافه می‌شود.

ما همیشه وظیفه خود دانستیم که قبل از فروش محصولاتمان اول بهترین مشاوره را به مشتریان عزیزمان بدهیم و دوم بهترین محصولات را تهیه کنیم.محصولات عطرپیچ در دو دسته کلی عطر گرمی(اسانس) و ادکلن طبقه بندی می شوند.کشور های مبدا که ما از آن ها اسانس های عطر خود را تهیه می کنیم بهترین کشور های سازنده عطر و ادکلن در جهان هستند یعنی سوییس،فرانسه و اسپانیا.

در مورد ادکلن ها هم که معمولا ادکلن اماراتی(شرکتی)هستند،باید گفت که رایحه این موارد دقیقا مشابه نسخه اصلی با کمی فرق ظاهری(صرفا در شیشه ادکلن و بسته بندی) هستند اما بدلیل قیمت مناسب تر ، رایحه فوق العاده و ماندگاری بسیار خوبشان، این موارد را انتخاب کردیم تا در عطرپیچ به فروش برسانیم و اطمینان داشته باشید که خرید ادکلن های اماراتی با قیمت هایی که در عطرپیچ هست،برای شما بسیار باصرفه تر از تهیه ادکلن فیک خواهد بود.

علاوه بر این موارد برای کاربرانی که برای اولین بار سفارش بالای ۳۰۰ هزار تومان ثبت می کنند،ما هدیه ویژه ای در نظر گرفته ایم که در اسانس ها یک سمپل ۵ میلی و در ادکلن ها یک اسپری بدن اغلب با همان رایحه خریداری شده است.

بله این مورد برای تمامی سفارش های بالای ۳۰۰ هزار تومان وجود دارد و ما در این مورد یا با برگشت کلی سفارش و یا برگشت مبلغی بابت ضرر وارده به کاربر،جبران خسارت می کنیم.

زمان تحویل محصول خریداری شده معمولا بسته به نوع خریدها و شهر سکونت خریدکننده متفاوت است،

اما در بیش‌تر مواقع بین ۳ روز الی یک هفته زمان معقولی است که مرسوله ارسال شده حتما به خریدار تحویل داده می‌شود.(البته سفارشات شهر مشهد در همان روز یا فردای سفارش تحویل داده می شود)

جهت ارتباط با فروشگاه و یا پرسیدن هرگونه سوال به صورت تلفنی، می‌توانید با شماره تلفن ۰۹۹۱۴۴۱۴۹۲۹تماس حاصل فرمایید.

فروشگاه عطر و ادکلن عطرپیچ (سیوانی) یک فروشگاه حقیقی و دارای اعتبار است.

این فروشگاه نزدیک به سی سال در شهرهایی چون تهران، تبریز و مشهد مقدس به داد و ستد انواع لوازم آرایشی بهداشتی و عطر و ادکلن به صورت عمده و خرده پرداخته و یافتن این فروشگاه به صورت حقیقی کاری بس آسان است. کافی است به صورت حضوری به فروشگاه ما سربزنید و یا تلفن خود را برداشته و به شماره تلفن ما تماس بگیرید تا از امنیت خریدی که انجام می‌دهید، آسوده خاطر شوید.

مطمئنا گروه عطر و ادکلن تبریزی و فروشگاه عطر و ادکلن عطرپیچ هم از این قائده مستثنی نخواهد بود و برای حفظ اعتبار، وظیفه شرعی و قانونی خود می‌داند که از اطلاعات اشخاص به صورت کاملا متعهدانه پاسداری و حفاظت کند.

ما به شما اطمینان می‌دهیم بدون هماهنگی با شما حتی یک پیامک اضافی هم از ما دریافت نخواهید کرد تا از شما صلب آسایش نشود.

پس از سفارش طی یک یا دو روز کاری کالای خریداری شده به صورت مرسوله پستی آماده شده و تحویل مراجع ارسال مرسولات داده می‌شود تا در اولین فرصت به دست خریدار رسانده شود.

همه‌ی خریدها به آدرسی که تعیین فرموده‌اید ارسال خواهد شد.

و اگر مشکلی پیش رو بود، مطمئن باشید در اولین فرصت ممکن با شما تماس خواهیم گرفت تا هر چه زودتر سفارشتان ارسال شود و شما صحیح و سالم آن‌را تحویل بگیرید.

در صورت درخواست خریدار، فاکتور حقیقی همراه با مرسوله ارسال می‌شود، و یا به صورت مجازی در شبکه اجتماعی مورد نظرتان به شما ارسال می‌گردد.

پشتیبان تلگرام