۱۷ عطر زنانه شیرین اورجینال و خوشبو

مقاله عطر-زنانه-شیرین
امتیاز بدهید

عطرهای شیرین زنانه یکی از محبوب‌ترین دسته‌های عطر زنانه است. عطر شیرین زنانه با داشتن نت‌های میوه‌ای گلی مختلف، شیرینی خود را تأمین می‌کند. بسیاری از خانم‌ها این سبک عطرها را مورد علاقه خود می‌دانند و در استفاده از عطرهای شیرین در طبع گرم و سرد بسته به فصل سال اقدام می‌کنند.

 

چگونه یک عطر زنانه شیرین انتخاب کنیم؟

در خرید عطر شیرین زنانه باید به سه نت آغازی، میانی و پایه دقت کرد. در این سه قسمت بوی کلی و جز به جز عطر مشخص می‌شود. ماندگاری نیز عامل مهم دیگری است که در انتخاب عطر باید مد نظر قرار بگیرد. فراموش نشود که موقعیت استفاده از عطر نیز مهم است.

 

معرفی بهترین عطر های شیرین زنانه

در این مقاله به بررسی کامل برترین عطرهای شیرین زنانه می‌پردازیم. تمامی عطرهای معرفی شده در این صفحه، در وبسایت عطرپیچ آماده ارسال و تهیه شما عزیزان می‌باشند.

 

لانکوم لا ویه است بله (Lancome La Vie Est Belle)

لاویه است بله - 17 عطر زنانه شیرین اورجینال و خوشبو

عطر زنانه لانکوم لا ویه است بله با گروه بویایی گلی میوه ای شیرین و طبع گرم خود در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. یکی از فراگیرترین روایح منتخب در طول سال‌های گذشته در میان عطرهای شیرین زنانه، لاویه است بله از برند فرانسوی لانکوم است.

ایده زیبایی در اوج سادگی شعار این عطر است و نت‌های آن مختصر اما دقیق هستند. نت‌های آغازی این عطر انگور سیاه و گلابی و نت‌های میانی زنبق، یاس و شکوفه پرتقال هستند.

در قسمت نت‌های پایه شاهد دانه تونکا، وانیل، نعناع هندی و پرالین هستیم. بویی که بعد از اسپری این عطر استشمام می‌شود حالتی خامه ای وانیلی و شیرین و میوه ای دارد که حاصل نت‌های میوه ای و گلی آن است. ماندگاری این عطر حتی بر روی پوست نیز به ۱۲ ساعت می‌رسد.

 

جنیفر لوپز استیل (Jennifer Lopez Still)

لوپز استیل - 17 عطر زنانه شیرین اورجینال و خوشبو

عطر زنانه جنیفر لوپز استیل با گروه بویایی رایحه‌های گلی و طبع خنک و شیرینی که دارد، جز بهترین عطرهای اقتصادی شیرین زنانه می‌باشد. این عطر در سال ۲۰۰۳ عرضه شد و با نام یکی از بازیگران مطرح هالیوودی برند شده است.

حس عشق و انرژی مثبت در عطر جینفر لوپز استیل به افراد منتقل می‌شود. نت‌های آغازی این عطر نارنگی ماندرین، سیب، فلفل، چای و برنج هستند.

نت‌های میانی رز، فریزیا، یاس، گل برف، شکوفه پرتقال و پیچ امین الدوله هستند. در قسمت پایانی مشک، کهربا، زنبق، چوب صندل سفید و فلفل را داریم. خانم‌های پرنشاط و خوش ذوق می‌توانند برای موقعیت‌های خاص زندگی شان از این عطر استفاده کنند.

بوی روایح چای، مرکبات و کمی روایح سبز در هم آمیخته و از عطر استیل جنیفر لوپز به مشام می‌رسند. گل‌های سفید پس از آن مشهود هستند تا در نهایت بوی مشک و چوب صندل ماندگاری این محصول را تثبیت کنند.

 

سالواتوره فراگامو سیگنوریا (Salvatore Ferragamo Signoria)

سیگنوریا - 17 عطر زنانه شیرین اورجینال و خوشبو

عطر سالواتوره سیگنوریا از گروه بویایی گلی میوه ای و طبعی خنک بهره می‌برد و زمان عرضه آن به سال ۲۰۱۱ باز می‌گردد. این عطر بسیار شیرین است و آکورد اصلی آن نیز همین شیرینی خوشمزه گلی آن است.

یک دسر معروف ایتالیایی وجود دارد که از آن در نت‌های پایه این عطر استفاده شده و محوریت اصلی بوی سیگنوریا همین نت است. نت‌های آغازی فلفل صورتی و انگور سرخ هستند.

نت‌های میانی ترکیب رز، یاس و گل صدتومانی اند. نت‌های پایه نیز مشک، نعناع هندی و دسر پاناکوتا می‌باشد. بوی یک کیک خوشمزه یا دسری شیرین از این عطر دریافت می‌شود که برای عاشقان روایح شیرین و خنک برای استفاده در قرارهای دوستانه یا عاشقانه ایده آل است.

 

اسکندل له پرفوم (Scandal Le Parfum)

اسکندل له پرفیوم - 17 عطر زنانه شیرین اورجینال و خوشبو

عطر زنانه ژان پل گوتیه اسکندل له پرفیوم با گروه بویایی شرقی گلی و طبع گرم خود در سال ۲۰۲۲ معرفی شد و در زمره بهترین عطرهای شیرین زنانه قرار گرفت.

اسکندل له پرفیوم را می‌توان معروف‌ترین عطر شیرین زنانه در حال حاضر برشمرد. این عطر بیشترین شباهت را به بوی عطر هیپنوتیک پویزن دارد. نت  آغازین در این عطر یاس می باشد.

نت‌های میانی از کارامل و نمک و نت پایه نیز از وانیل نشات گرفته اند. هر ۴ نت این عطر به ترتیب اعلام حضور می‌کنند و آکوردهای اصلی این عطر همانطور که پیش بینی می‌شود وانیلی، کاراملی، گلی و شیرین و نمکی هستند. ماندگاری اسکندل له پرفوم حدود ۱۲ ساعت است و این محصول عطری شگرف برای دیت های عاشقانه خانم‌ها می باشد.

 

سوسپیرو پرفیومز اکسنتو (Sospiro Perfumes Accento)

اکسنتو ساسپیرو - 17 عطر زنانه شیرین اورجینال و خوشبو

عطر زنانه و مردانه سوسپیرو اکسنتو که آن را با نام اکچنتو نیز می‌شنوید، گروه بویایی شرقی چوبی و طبع خنک را برای خود برگزیده است.

این عطر ایتالیایی سال ۲۰۱۱ به بازار عرضه شد و بمدت چند سال بشدت مورد توجه علاقه مندان به مد و فشن قرار گرفت. نت‌های آغازی سنبل و آناناس هستند. نت‌های میانی از زنبق، یاس و فلفل صورتی تشکیل شده اند.

نت‌های پایه نیز شامل مشک، کهربا، وانیل، نعناع هندی و خس خس می‌باشد. بوی قوی و غلیظ آناناس در همان ابتدا خبر از عطری با کیفیت و با اصالت می‌دهد.

رایحه مشک بعد از مدتی چیره می‌شود و حالت خاکی چوبی و شیرین این عطر به درخشش می‌پردازند و ماندگاری حدوداً ۲ روز دارد! واضح است که ماندگارترین عطر زنانه شیرین سوسپیرو اکسنتو می‌باشد.

 

ویکتور اند رولف فلاور بامب (Viktor Rolf Flower Bomb)

فلاور بمب - 17 عطر زنانه شیرین اورجینال و خوشبو

عطر زنانه و جذاب اغواگر فلاور بمب از گروه بویایی شرقی گلی و طبعی معتدل بهره می‌برد. سال ۲۰۰۵ سالی بود که این عطر هلندی فوق العاده به قفسه عطرفروشی‌ها آمد.

احساسات زنانه و خودشیفتگی در این محصول به اوج خودش می‌رسد و می‌توان گفت زنانه‌ترین عطر شیرین، فلاور بامب می‌باشد!

ایده آلی برای تمام فصول سال در موقعیت‌های خاص و دوست داشتنی زندگی خانم‌ها. نت‌های آغازین ترنج، چای و گل اوسمانتوس هستند. نت‌های میانی رز، فریزیا، یاس، شکوفه پرتقال و ارکیده هستند.

در نت‌های پایه مشک و نعناع هندی مشاهده می‌شوند. بوی گل‌ها و سپس نعناع هندی در سایه کمرنگی از رواح چوبی و مرکباتی، قسمت اعظم رایحه استشمامی این عطر را برعهده گرفته اند. ماندگاری حدوداً ۸ ساعته برای این عطر زنانه شیرین وجود دارد.

 

کازاموراتی زرجف لیرا (Xerjoff Lira)

کازاموراتی لیرا 1 - 17 عطر زنانه شیرین اورجینال و خوشبو

عطر کازاموراتی زرجف لیرا با گروه بویایی شرقی گلی خود و طبع گرمی که دارد در سال ۲۰۱۱ معرفی شد. این عطر معروف زنانه از نت‌های آغازین ترنج، اسطوخودوس و پرتقال خونی تشکیل شده است.

نت‌های میانی اش شامل یاس، دارچین و شیرین بیان می‌باشد و نت‌های پایه نیز مشک، وانیل و کارامل هستند. بوی مرکباتی در آغاز پخش بوی این عطر بسیار تند و تیز است.

کارامل و وانیل به آن افزوده می‌شود و تا انتهای روایح وجود دارند. حالتی دارچینی پودری با کمی شیرینی مهمان روایح تا چندین ساعت هستند.

ماندگاری این محصول حدوداً ۸ ساعت بر روی پوست و ۱۲ ساعت روی لباس می‌باشد. محبوبیت کازاموراتی زرجف لیرا در طول زمان بیشتر شده و امروزه بسیاری از خانم‌های جوان برای مهمانی‌ها یا مجالسی که شرکت می‌کنند از آن استفاده می‌کنند.

 

لووه کویزاس پشن (Loewe Quizas Pasion)

کیزاس پشن - 17 عطر زنانه شیرین اورجینال و خوشبو

عطر زنانه و خوش رایحه لووه کویزاس پشن گروه بویایی گلی میوه ای و طبع گرم را برای خود برگزیده و نیز در سال ۲۰۱۱ از برند اسپانیایی لووه منتشر شده است.

عطر لووه کویزاس محصولی چهار فصل و بسیار مناسب و خوش قیمت برای هدیه دادن به ارزشمندترین افراد زندگی می‌باشد. نت‌های آغازین آن از ترنج، نارنگی ماندرین و دانه‌های قرمز نشات گرفته اند.

نت‌های میانی حاصل فریزیا، شکوفه پرتقال و مگنولیا می‌باشند. نت‌های پایه نیز کهربا، خس خس و چوب کشمیر هستند. روایح میوه ای مرکباتی شیرین و گلی برای این عطر حکم بوی تعریف شده را دارند و پس از اسپری کردن آن، این روایح استشمام می‌شوند. ماندگاری حدوداً ۶ ساعته برای کویزاس پشن در نظر گرفته شده.

 

کوکو شنل مادمازل (Chanel Coco Mademoiselle)

Logopit 1617969144096 - 17 عطر زنانه شیرین اورجینال و خوشبو

عطر مادمازل کوکو شنل با گروه بویایی شرقی گلی و روایح معتدلی که از آن خود کرده است در سال ۲۰۰۱ معرفی و عرضه شد. ژاک پولژ عطار زبده و کاربلد این عطر معروف شیرین زنانه است.

نت‌های آغازین شنل مادمازل لاکچری و گران قیمت از ترنج، پرتقال و گریپ فروت تشکیل شده اند. نت‌های میانی آن سرخالو، رز و یاس هستند. نت‌های پایه نیز مشک، وانیل، نعناع هندی و خس خس هستند.

محبوب‌ترین عطر زنانه شیرین کوکو شنل مادمازل می باشد. ترکیب جذابی که بوی مرکباتی چوبی گلی شیرین این محصول می‌سازد در هر مهمانی یا جلسه کاری سرها را به سمت شما بر می‌گرداند تا افراد به بوی عطر شما فکر کنند و ذهنشان درگیر شود. ماندگاری بسته به محل استفاده زا ۶ الی ۱۰ ساعت متغیر است.

 

دیور میدنایت پویزن (Dior Midnight Poison)

midnight poison pic 768x768 1 - 17 عطر زنانه شیرین اورجینال و خوشبو

عطر دیور میدنایت پویزن با گروه بویایی چایپر میوه ای و طبع گرم خود در سال ۲۰۰۷ عرضه شد. بوی به یاد ماندنی و رمزآلود که حس و حال خوب افراد را تقویت می‌کند در میدنایت پویزن جمع شده است.

نت‌های آغازین ترنج و نارنگی ماندرین هستند. نت میانی رز و نت‌های پایه وانیل، کهربا و نعناع هندی هستند. بوی نعناع هندی و مرکبات و رز در سایه کوچکی از روایح چوبی کهربایی خودنمایی می‌کنند.

ماندگاری حدوداً ۱۲ ساعته برای دیور میدنایت پویزن وجود دارد که آن را بیش از پیش در چشم خانم‌ها جذاب می‌کند.

 

رمی مارکویس شالیز (Remy Marquis Shalis)

شالیز زنانه - 17 عطر زنانه شیرین اورجینال و خوشبو

عطر زنانه شالیز گروه بویایی گلی میوه ای دارد و زمستان و پاییز را می‌توان با این عطر خوشبوی جذاب سپری کرد. روایح میوه ای،  اسطوخودوس و گل پنجه مریم در قسمت نت‌های آغازی این عطر جای دارند.

نت‌های میانی رز، گل صد تومانی و مگنولیا هستند. در قسمت پایه مشک، کهربا و نعناع هندی وجود دارند. عاشقان این عطر بسیار هستند و محبوبیت آن روز افزود می باشد. آکوردهای گلی، میوه ای و رزی تازه می‌باشند.

 

شیسیدو زن (Shiseido Zen for women)

زن - 17 عطر زنانه شیرین اورجینال و خوشبو

عطر زنانه شیسیدو زن با گروه بویایی گلی چوبی مشکی و رایحه معتدل در سال ۲۰۰۷ به بازار عطر فروشی‌ها رسید. ظاهر متفاوت عطر شیسیدو زن آن را جذاب و دلفریب تر کرده است.

استفاده برای تمامی موقعیت‌های روز و تازگی حس شیسیدو زن افراد را سرحال می‌کند. نت‌های آغازی گریپ فروت، آناناس، ترنج، نارنگی و رز هستند.

در نت‌های میانی فریزیا، لاله مردابی، فریزیا، بنفشه، سنبل، گاردنیای یاسمنی، گل برف و سیب سرخ را شاهد هستیم. نت‌های پایه نیز نشات گرفته از مشک، کهربا، نعناع هندی، سدر و روایح دودی است.

ماندگاری این عطر شیرین زنانه معروف نسبت به دیگر روایح کمتر است و این موضوع با روایح غنی و خوشبوی این محصول کاملاً جبران شده اند.

 

کاچارل آمور آمور (Cacharel Amor Amor)

آمور - 17 عطر زنانه شیرین اورجینال و خوشبو

عطر زنانه گرم و شیرین کاچارل آمور آمور با گروه بویایی گلی میوه ای خود افراد زیادی را از ابتدای معرفی شدنش به خود جذب کرده است.

سال ۲۰۰۳ زمانی بود که این عطر به بازار منتشر شد. نت‌های آغازی ترنج، پرتقال، گریپ فروت، نارنگی، انگور سیاه و دارچین چینی هستند.

نت‌های میانی اما رز، گل برف، گل سوسن، پیچ امین الدوله و زردآلو می‌باشند و نت‌های پایه دانه تونکا، مشک، کهربا، وانیل و سدر هستند. بوی میوه ای مرکباتی وانیلی در این رایحه بسیار پرطرفدار و مشهود هستند.

 

تام فورد بلک ارکید (Tom Ford Black Orchid)

فورد بلک اورکید 1 - 17 عطر زنانه شیرین اورجینال و خوشبو

تام فورد بلک ارکید زنانه شیرین و گرم با گروه بویایی شرقی وانیلی و طبع گرم در سال ۲۰۰۶ معرفی و عرضه شد. در مهمانی‌های رسمی خانم‌ها برای دریافت ماندگاری این عطر باید از روایح دیگر بدور باشند و بصورت خالص این رایحه در فضا می‌پیچد.

نت‌های بلک ارکید بسیار غنی از نت‌های مختلف است. نت‌های آغازی ترنج، نارنگی ماندرین، لیموترش، گاردنیای یاسمنی، گل یلانگ، انگور سیاه و قارچ توبر می‌باشند.

نت‌های میانی لاله مردابی، یاس، میوه جات، گل یلانگ، ارکیده و ادویه جات معطر است.  نت‌های پایه از ترکیب نسبتاً شلوغ کهربا، وانیل، نعناع هندی، خس خس، چوب صندل سفید، شکلات و روایح دودی بهره می‌برد. ماندگاری خوبی در این عطر وجود دارد.

 

ایو سن لورن مانیفستو (Yves Saint Laurent Manifesto)

.jpg - 17 عطر زنانه شیرین اورجینال و خوشبو

عطر ایو سن لورن مانیفستو با گروه بویایی شرقی گلی و طبع گرم خود یکی از بهترین عطرهای سال ۲۰۱۲ می‌باشد. این عطر زنانه گرم انتخابی عالی برای زمستان و یکی از بهترین عطرهای  وانیلی زنانه است.

نت‌های آغازی ترنج، ترکیبات سبز و انگور سیاه می‌باشد. نت‌های میانی یاس و گل برف هستند. در قسمت نت‌های پایه نیز مانیفستو از دانه تونکا، وانیل، سدر و چوب صندل سفید بهره می‌برد.

نت‌های میوه ای در ابتدا بوی خوش خود را دارند و سپس حاله ای از بوی خوشمزه وانیل و چوب به میان می‌آید. روایح گلی و سبز نیز در زمینه ایفای نقش می‌کنند. ماندگاری فوق العاده ۱۰ ساعته ایو سن لورن مانیفستو آن را بیشتر در چشم خانم‌های با سلیقه می‌آورد.

 

کالوین کلین ایفوریا زنانه (Calvin Klein Euphoria for women)

زنانه - 17 عطر زنانه شیرین اورجینال و خوشبو

عطر کالوین کلین ایفوریا زنانه با گروه بویایی شرقی گلی خود و طبع گرمی که دارد در سال ۲۰۰۵ عرضه شد و محبوبیت آن هرساله افزایش می‌یابد.

رایحه گرم و شیرین ایفوریا زنانه به دلیل تناسب بالای رایحه آن با احساسات زنانه و لذت‌های شادمانه خانم‌ها، معروف‌تر از قبل شده است و طرفداران بسیاری آن را می‌خواهند. نت آغازین ایفوریا زنانه انار می باشد.

نت‌های میانی لاله مردابی و ارکیده هستند. نت‌های پایه نیز مشک، کهربا، بنفشه و چوب ماهون هستند. در مقایسه با نسخه‌های قدیمی این عطر، پخش بو و ماندگاری آن کاهش یافته اما همچنان ۸ ساعت بر روی پوست می‌ماند.

 

چی چی صورتی (ChiChi Sapil)

صورتی - 17 عطر زنانه شیرین اورجینال و خوشبو

عطر چی چی از برند کمتر شناخته شده ساپیل با رایحه میوه ای مشکی خود و طبع خنکی که دارد در سال ۲۰۰۵ منتشر شد.

چی چی صورتی عطری با وقار برای خانم‌هایی که بدنبال جذابیت رایحه خود هستند و قصد خرید عطری با صرفه اقتصادی را دارند. نت آغازی میوه‌های گلی است. نت میانی آلدهید و نت پایه مشک می‌باشد.

ترکیب بوی میوه‌های شیرین و مشک در یک شیرینی و تازگی نامحسوس اما جذاب ارائه می‌شود و عطر فوق را به محصولی قابل اطمینان برای دورهمی‌های بهاری یا تابستانه خانم‌ها تبدیل می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *