خرید بهترین های عطر معتدل مردانه خوشبو

عطر معتدل مردانه
امتیاز بدهید

عطر های معتدل مردانه یکی از بهترین دسته عطرهای مناسب برای ۳ فصل از سال هستند.آقایان به خوبی می‌دانند که تأثیرپذیری در دنیای امروزه با بویی خوش و معتدل مناسب فصل بیشتر می‌شود.

عطرهای گرم، سرد و معتدل سه نوع متفاوت هستند. غلظت نت‌ها در روایح معتدل مردانه بسیار کنترل شده و دوست داشتنی هستند. میانه رو بودن و داشتن روایح گل، گیاه و وانیل در عطرهای معتدل عنصری حیاتی محسوب می‌شود.

 

ماندگاری عطرهای معتدل مردانه

ماندگاری عطر و ادکلن‌های معتدل مردانه در حدود میانگین ۶ ساعت می‌باشد. علت نیز همان کمرنگ بودن روایح جانبی این عطرهاست. توجه داشته باشید که اگر بدنبال بوی غلیظ و ماندگار بودیم، آن موقع روایح معتدل مردانه نقشی در انتخاب ما ندارند.

 

عطر معتدل مردانه برای چه کسانی است؟

آقایانی که تحمل استفاده از روایح سنگین و غلیظ در طول فصول سرد یا گرم را ندارند، می‌توانند در دنیای بی نهایت جذاب عطرهای معتدل مردانه به انتخاب بوی مورد نظر خود بپردازند.

جنتلمن‌هایی که قصد گذراندن وقت در محل کار خود یا حاضر شدن در یک قرار کاری یا عاشقانه را دارند، عطرهای معتدل مردانه را می‌توانند به عنوان محصولی که میانه رو است و شوق و ذوق زیاد را نشان نمی‌دهد استفاده کنند.

 

معرفی ۱۱ عطر معروف مردانه معتدل

در این مقاله به بررسی کامل برترین عطرهای معتدل مردانه می‌پردازیم. تمامی عطرهای معرفی شده در این صفحه، در وبسایت عطرپیچ آماده ارسال و تهیه شما عزیزان می‌باشند.

 

سی کی ایفوریا مردانه (CK Euphoria Men)

مردانه 1 - خرید بهترین های عطر معتدل مردانه خوشبو

عطر سی کی ایفوریا مردانه از گروه بویایی چوبی معطر و طبعی معتدل بهره می‌برد و در سال ۲۰۰۶ عرضه شده است. در ابتدای لیست عطرهای معتدل مردانه از عطری پرکاربرد برای محل کار و استفاده روزمره رونمایی می‌کنیم.

ایفوریا مردانه دارای نت‌های ابتدایی زنجبیل و فلفل است. نت‌های میانی سالویا، نعناع و سدر هستند. در بخش نت‌های پایه کهربا، اقاقیای برزیلی، نعناع هندی و جیر یافت می‌شوند. بوی تند فلفلی و زنجبیل در ابتدا بسیار حس می‌شوند.

روایح چوبی و آروماتیک قدرت زیادی در این عطر دارند. اگر بدنبال عطری بدون شلوغی و حاشیه و کاری بدون روایح بیش از حد اغراق آمیز هستید، ایفوریا مردانه گزینه ای عالی با ماندگاری بیش از ۵ ساعت است.

 

ایو سن لورن وای ادوپرفیوم (Yves Saint laurent Y)

ایو سن لورن وای ادوپرفیوم - خرید بهترین های عطر معتدل مردانه خوشبو

عطر ایو سن لورن وای ادوپرفیوم با گروه بویایی معطرفوژه و طبع معتدل یکی از بهترین انتخاب‌های معتدل مردانه است.

در سال ۲۰۱۸ این عطر معرفی شد و باید گفت معروف‌ترین و پرفروش‌ترین عطر معتدل مردانه عطر ایو سن لورن وای ادوپرفیوم می‌باشد.

رایحه تلخ و چهارفصل این عطر از نت‌های آغازی ترنج، سیب و زنجبیل سرمنشا می‌گیرد. نت‌های میانی آن سالویا، شمعدانی و دانه سرو کوهی می‌باشد. نت‌های پایه نیز در وای ادوپرفیوم از دانه تونکا، خس خس، سدر، صمغ کندر و چوب عنبر تشکیل شده است.

این عطر مردانه جذاب شروعی قوی و شیرین دارد و نت‌های مختلف و ماندگاری بسیار بالایی دارد پس می‌تواند افراد زیادی را راضی کند. روایح آروماتیک، چوبی، تند و کهربایی و میوه ای در این محصول ایو سن لورن بکار رفته اند.

 

آزارو سیلور بلک (Azzaro Silver Black)

آزارو بلک - خرید بهترین های عطر معتدل مردانه خوشبو

عطر معتدل مردانه آزارو سیلور بلک با گروه بویایی چوبی معطر و رایحه ای تلخ و ملایم در سال ۲۰۰۵ به بازار آمد. روایح عمیق و تلفیق شده با خلوص بالا، غلظتی ملایم از نت‌های آروماتیک چوبی مرکباتی تشکیل داده است.

نت‌های آغازین آزارو سیلور بلک ترنج، سیب، لیموترش سبز و رازیانه هستند. نت‌های میانی هل، گشنیز و سروکوهی می‌باشند. نت‌های پایه نیز نعناع هندی، خس خس، چوب صندل سفید و مشک زباد هستند.

بوی چوبی آروماتیک مُشکی در تمام مدت پخش بوی آزارو سیلور بلک استشمام می‌شوند. در نهایت بوی خامه ای و چوب صندل و نعناع هندی در عطر ماندگار می‌شوند.  ماندگاری حدود ۶ ساعت و پخش بو نیز در این عطر مناسب هستند.

 

گوچی گیلتی مردانه  (Gucci Guilty Pour Homme)

گوچی گیلتی مردانه - خرید بهترین های عطر معتدل مردانه خوشبو

گوچی گیلتی پور هوم با گروه بویایی چوبی معطر و طبع معتدل و رایحه تلخ خود در سال ۲۰۱۱ عرضه شد. خانم‌ها شیفته عطر گوچی گیلتی می‌شوند و رایحه آن را بسیار می‌پسندند.

نت‌های ابتدایی این عطر لیموترش و اسطوخودوس هستند. نت‌های میانی ریشه زنبق و شکوفه پرتقال هستند. نت‌های پایه از نعناع هندی و سدر تشکیل شده اند.

بوی مرکبات پس از یک حضور کوتاه ناپدید می‌شوند و رایحه سدر و نعناع هندی در کنار اسطوخودوس این عطر را متشکل از بویی تلخ و کمی گلی می‌کند. رایحه گوچی گیلتی به یادماندنی و لاکچری می‌باشد.

ماندگاری حدود ۵ ساعته برای یک عطر معتدل مردانه مناسب و معقول می‌باشد. ترکیب اغواگر و محرکی که آقایان از استفاده آن سیر نمی‌شوند. عطری استثنایی از گوچی با روایح اسطوخودوس و شکوفه پرتقال در قالب گوچی گیلتی مردانه عرضه شدند.

 

مرسدس بنز مردانه (Mercedes Benz for men)

مرسدس بنز - خرید بهترین های عطر معتدل مردانه خوشبو

عطر مرسدس بنز مردانه گروه بویایی رایحه‌های معطر را همراه با طبعی خنک برای خود انتخاب کرده است و در سال ۲۰۱۲ به بازار عرضه شد.

قیمت مناسب این عطر لاکچری و بوی مدرن و قابل مقایسه با دیور فارنهایت در این عطر، مرسدس بنز مردانه را به ادکلنی مردانه و جذاب تبدیل کرده است.

نت‌های آغازی ترنج، نارنگی ماندرین و لیموترش هستند. نت‌های میانی بنفشه، صمغ گالبانیوم، جوز هندی و فلفل هستند. نت‌های پایه متشکل از نعناع هندی، خس خس و سدر می‌باشند.

از این عطر یک بوی تازه و فرش مرکباتی در کنار روایح تند و چوبی و آروماتیک دریافت می‌شود. ماندگاری ۷ الی ۸ ساعته برای عطر مرسدس بنز و استفاده آن بعنوان عطری برای محل کار یا فضای آکادمیک امکان پذیر است. بهار و تابستان فصول ایده آل مرسدس بنز مردانه هستند.

 

آلفرد دانهیل قهوه ای (Dunhill for men)

قهوه ای 1 - خرید بهترین های عطر معتدل مردانه خوشبو

دانهیل قهوه‌ای عطری مردانه با گروه بویایی چوبی ادویه‌ای و طبع معتدل و تلخ است که در سال ۲۰۰۳ معرفی شد. اغلب عطرهای گرم معروف به نوعی کلاسیک محسوب می‌شوند و روایح آبی آکواتیک یا سبز در آن‌ها کمتر وجود دارد.

نت‌های آغازی لیموترش، اسطوخودوس و شمعدانی در این عطر یافت می‌شوند. نت‌های میانی رز، سدر، زنبق، میخک صدپر و یاس دانهیل قهوه‌ای را گلی چوبی می‌کنند.

نت‌های پایه اما پرشکوه‌تر و با ترتیب دانه تونکا، مشک، خزه درخت بلوط، خس خس، سدر، چوب صندل سفید و چرم آمده‌اند تا یک شاهکار چوبی تلخ پرطرفدار بدست طرفداران برسد. پاییز بهترین فصل برای استفاده عطر آلفرد دانهیل قهوه‌ای می‌باشد.

قیمت معقول این عطر مردانه نیز آن را به انتخابی ایده آل برای هدیه دادن تبدیل کرده است. ماندگاری این محصول مناسب و حدوداً ۶ ساعت می‌باشد.

 

کارولینا هررا سی اچ مردانه (Carolina Herrera CH for men)

ch men carolina herrera 768x768 1 - خرید بهترین های عطر معتدل مردانه خوشبو

عطر کارولینا هررا سی اچ مردانه با گروه بویایی شرقی ادویه ای و طبع معتدل خود، عطری مدرن و مفهومی با روایح تضاد و شگفت انگیز است. این عطر در سال ۲۰۰۹ عرضه شد و بویی مردانه بدور از احساسات لطیف دارد.

شروع تمیز و کمی مرکباتی، بوی  تلفیقی چرم و وانیل و ماندگاری ۸ ساعته از ویژگی‌های مطرح کارولینا هررا سی اچ مردانه هستند. نت‌های آغازی سی اچ مردانه ترنج و گریپ فروت هستند. نت‌های میانی بنفشه، یاس، جوز هندی، روایح چوبی و زعفران می‌باشد.

در بخش نت‌های پایه از کهربا، وانیل، خزه درخت بلوط، خس خس، چوب صندل سفید، چرم، چوب کشمیر، جیر و قند وجود دارند که یکی از عجیب‌ترین و غنی‌ترین ترکیب‌های نتی در میان تمام عطرهای مردانه است. آکوردهای اصلی این محصول چرم، وانیل، شیرین، چوبی و کمی پودری می‌باشد.

 

بولگاری من این بلک (Bvlgari Man In Black)

photo 2019 08 12 21 47 36 1 768x768 1 - خرید بهترین های عطر معتدل مردانه خوشبو

عطرهای بولگاری چه در روایح مردانه و چه در قسمت بوهای زنانه، شاهکار و خاص پسند هستند. این بار عطر بولگاری من این بلک با گروه بویایی شرقی گلی و طبع معتدل خود را معرفی می‌کنیم تا در میان بهترین عطرهای معتدل مردانه نام آن بدرخشد.

محصولی متعلق به سال ۲۰۱۴ مناسب برای جلسات اداری و مهمانی‌های رسمی که بیشتر مورد استقبال در پاییز و زمستان است. نت‌های ابتدایی بولگاری من این بلک  تنباکو و ادویه جات معطر است.

نت‌های میانی زنبق، چرم و گل مریم هستند. نت‌های پایه دانه تونکا، لوبان و چوب گایاک می‌باشند. ماندگاری این عطر در سالهای مختلف متفاوت بوده است و حدود ۸ ساعت میانگین آن است.

بولگاری من این بلک جسارت و ویژگی‌های  کاریزماتیکی دارد. پخش بوی این عطر البته به محیط بستگی دارد. این محصول ایتالیایی افتخار آفرینی‌هایی برای برند بولگاری داشته است.

 

آزارو وانتد (Azzaro Wanted)

وانتد بک سفید - خرید بهترین های عطر معتدل مردانه خوشبو

عطر آزارو وانتد بویی شیرین و تند دارد. این عطر چوبی ادویه ای در سال ۲۰۱۶ معرفی شد و عطری مردانه خاص می‌باشد. در فضای آکادمیک، موقعیت‌های روزانه و قرارهای دوستانه یا عاشقانه می‌توان از آزارو وانتد استفاده کرد.

این عطر چهارفصل شیرین از نت‌های آغازین زنجبیل و لیموترش استفاده می‌کند. نت‌های میانی هل و دانه سروکوهی نیز مشهود هستند. در قسمت پایانی نت‌های دانه تونکا و خس خس به چشم می‌خورند.

آزارو وانتد عطری خوشبو با رایحه شیرین و آبدار لیمو می‌باشد که از هل و زنجبیل در آن نیز استفاده شده است. در گذر زمان بوی شیرین این عطر کمتر می‌شود و سمت و سوی گیاهی چوبی آن افزوده می‌شود. ماندگاری آزارو وانتد حدود ۱۲ ساعت می‌تواند باشد.

 

باس باتلد مارین (Boss Bottled Marine)

باس باتلد مارین - خرید بهترین های عطر معتدل مردانه خوشبو

این عطر برخلاف نام آن، عطری آبی یا آکواتیک نیست. باس باتلد مارین از برند معروف هوگو باس گروه بویایی چوبی معطر دارد و در سال ۲۰۲۲ معرفی شد. در کل باید گفت ماندگاری این عطر و پخش بوی آن هردو بالا می‌باشند.

در هر حال اگر آکوردهای اصلی را به ترتیب نام ببریم؛ آروماتیک، گرم تند، سبز، دارچینی، چوبی و میوه ای می‌باشند.  نت‌های نعناع و سیب سرخ در قسمت ابتدایی روایح به چشم می‌خورند.

در قسمت میانی از دارچین و سالویا استفاده می‌شود. نت‌های پایه که از نعناع هندی و چوب کشمیر تشکیل شده اند ماندگاری این محصول را دچار ازدیاد می‌کنند.

با اسپری کردن عطر باس باتلد مارین ترکیب روایح ظاهر می‌شوند و مشام افراد نمی‌تواند بوی هریک را تشخیص دهد. این محصول یکی از بهترین عطرهای صابونی هستند.

 

فراری اسکودریا بلک (Ferrari Scuderia Black)

فراری بلک 768x768 1 - خرید بهترین های عطر معتدل مردانه خوشبو

ادکلن عطر فراری مشکی عطری تند و شیرین با طبع متعادل برای ۴ فصل سال است. برند ایتالیایی فراری دستی در عطرسازی برده و این ادوتویلت متمایز با گروه بویایی معطر فوژه را معرفی کرده است.

نت‌های آغازین از ترنج، سیب، لیموترش، مرکبات و آلو بدست آمده است. معروفیت این عطر به دلیل قیمت مناسب آن در مقابل بوی بسیار خوبش است.

اما نت‌های مرکباتی آغازین که فضایی پر از نشاط و تازگی ایجاد می‌کنند در کنار یک شیرینی متنوع و دوست داشتنی پخش می‌شوند. نت‌های میانی را دارچین، رز، هل و یاس تشکیل می‌دهد.

و اما نت‌های پایه که شامل مشک، کهربا، وانیل و سدر است. فضای غالب این عطر بوی میوه ای و وانیلی آن است که تا اتمام زمان پخش بوی آن بر روی لباس یا پوست آقایان، استشمام می‌شود. تندی که اسکودریا مشکی دارد زننده نیست و برای استفاده روزانه و کژوال نیز آن را مناسب می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *