عطرهای مناسب پسران نوجوان

عطرهای مناسب پسران نوجوان
امتیاز بدهید

معرفی بهترین عطرها برای پسران نوجوان و آقایان

اگر آقای نوجوان و جوانی هستید که می خواهید با بهترین عطرها برای پسران نوجوان و آقایان جوان آشنا شوید باید بگوییم که این راهنما برای شماست! اگر دوست آقایی دارید که در سنین نوجوانی و جوانی است، این محتوا کاملا برای شما نوشته شده است و اگر مادر و یا پدری هستید که می خواهید جذابیت را در قالب یک رایحه به پسر نوجوان و جوان خود هدیه بدهید، این نکات را حتما بخوانید! روزگار جوانی یعنی شور و شوق زندگی! و اگر قرار باشد رایحه ای را انتخاب کنید و عطری را استفاده کنید لازم است تا رایحه ای باشد که تصویرگر این شور و شعف جوانی باشد! اگر طرفدار رایحه خاصی هستید باز هم باید انتخاب عطر خود را بر اساس برخی پارامترهای مهم انجام بدهید! در ادامه این مقاله با عطر پیچ همراه باشید تا برای شما از بهترین راهنمای انتخاب عطر برای پسران نوجوان و آقایان جوان بیشتر بگوییم. بدون شک با دانستن این موارد می توانید یک انتخاب هوشمندانه داشته باشید و جذابیت را در رایحه هم با خود همراه کنید!

 

مهمترین نکات در انتخاب عطر برای پسران نوجوان و آقایان جوان

اگر می خواهید عطر مناسب برای آقایان جوان و یا پسران نوجوان داشته باشید بهتر آن است که قبل از هر چیز به روحیات فردی و اقتضای این سن و سال توجه کنید. در نظر داشته باشید که سن نوجوانی و جوانی سن شور و نشاط زندگی است بنابراین روایحی مناسب این سن و سال است که شما را سرشار از انرژی سازد. رایحه هایی که کمی سنگین هستند مانند بوی چرم زیاد مناسب جوانان و نوجوانان نیست. در مقابل روایح مرکباتی که انرژی بخش هستند و روایح آبی یکی از بهترین و جذاب ترین انتخاب ها به شمار می روند. در بخش های بعدی با بهترین های بازار برای پسران نوجوان و جوانان می باشد.

عطرهای پرطرفدار برای پسران نوجوان

برای انتخاب عطر مناسب برای پسران نوجوان بهتر است کمی بیشتر جستجو کنید. پسرها در سنین نوجوانی دوست دارند مقتدر به نظر برسند پس رایحه ای هم که انتخاب می کنید باید قوی و خاص باشد! در میان بهترین های بازار این عطرها را در نظر داشته باشید:

 1. عطر روغنی ورساچ فریچ

نت های چوبی و دریایی در این عطر در کنار هم قرار گرفته اند تا سبکی و شور زندگی را با هم تداعی کنند. از نظر ماندگاری و پراکندگی رایحه، عملکردی بسیار عالی دارد. بوی آن خنک است. و مناسب بهار و تابستان است. روایح به کار رفته در طراحی این محصول عبارت است از:

نت اولیه :  چوب بلسان، لیمو ، ترنج

نت میانی : سدر، فلفل، ترخون

نت پایه : زعفران ، مشک ، کهربا

 1. عطر شالیز

با روایح چوبی و میوه ای که در طراحی و ساخت این عطر مورد استفاده قرار گرفته است، یکی از بهترین گزینه ها برای پسران نوجوان به شمار می رود. رایحه آن خنک است. پراکندگی بوی فوق العاده و ماندگاری رایحه قوی دارد. حتما یک بار هم که شده این عطر را بو کنید تا شما هم از طرفداران پر و پا قرص آن بشوید!

 1. عطر دانهیل فرش

همانطور که از نام این عطر بر می آید، بوی تازگی می دهد! می توانید آن را برای پسر نوجوان خود خریداری کنید و اطمینان داشته باشید که آن را بسیار دوست خواهد داشت. رایحه ای سبک دارد. کمی تلخ و البته خنک است. به دلیل خنک بودنش می توانید از آن در بهار و تابستان استفاده کنید تا بهترین عملکرد را از آن دریافت کنید. ترکیبات نت های بویایی در آن شامل این روایح است:

اسانس اولیه: اسطوخودوس، فریزیا، ترکیبات سبز، سالویا، نعناع، ریحان

اسانس میانی: فریزیا، بنفشه، زنبق، گل‌ابریشم

اسانس پایه: کهربا، نعناع هندی، کومارین، خزه درخت بلوط، خس‌خس، سدر

 1. دانهیل دیزایر بلو

عطری که از نوجوانی تا همیشه می تواند همراه پسر نوجوان شما باقی بماند! طبع ملایمی دارد و از آن می توانید در تمام فصول سال استفاده نمایید. هم نت های دریایی با خود دارد و هم عطر میوه ها را! و این یعنی یک عطر همه چیز تمام! ترکیب نت های بویایی در آن عبارت است از:

نت ابتدایی: نیلوفر آبی، نارنگی و نارنج

نت میانی: روایح آبی، اقاقیا و پرتقال

نت پایانی: مشک، عنبر و دانه تونکا

 1. عطر آکوا بولگاری آتلانتیک

این عطر آروماتیک چوبی است. بوی خنکی دارد و این خنکی به سردی متمایل است. از این رو بهترین عملکرد را در تابستان نشان خواهد داد. یک انتخاب عالی برای نوجوانانی است که دوست دارند صلابت و اقتدار مردانه را تجربه کنند. ماندگاری و پراکندگی بوی خوبی دارد. و ترکیباتی که در ساخت آن استفاده شده است، عبارت است از:

نت ابتدایی: ترنج، لیمو و مریم گلی

نت میانی: سیب، عنبر و نت های دریایی

نت پایه: بنزوئین، چوب صندل، علف وتیور، کهربا و گیاه پاتچولی

 

بهترین عطرها برای آقایان جوان کدامند؟

 • عطر ساواج دیور

یک جذاب بی همتا! بهترین انتخاب برای آقایان جوان است. ماندگاری بسیار خوبی دارد و پراکندگی رایحه هم در آن بسیار عالی است. رایحه آن تند و خنک است و با انرژی جوانی بسیار همخوانی دارد. روایحی که در آن به کار رفته است، مرکباتی و میوه ای است. ترکیبات رایحه در آن عبارت است از:

نت آغازین: عنبر، فلفل سیچوان و نارنج

نت میانی: گل شمعدانی و اسطوخودوس

نت پایه: چوب سدر و لادن

 • عطر ایسی میاکه بلو

شر و شور جوانی را در رایحه عطر ایسی میاکه طراحی کرده اند. بوی آن کمی تند است اما این تندی به آن گرمای خاصی می بخشد. بهترین زمان استفاده از آن در پاییز و زمستان است. ترکیبات رایحه در آن عبارت است از:

نت ابتدایی: ماندارین ، لیمو ترش، پرتقال، زنجبیل، رزماری

نت میانی: سرو، زنجبیل، انواع توت‌ها، فلفل صورتی، اسطوخودوس

نت پایانی: چوب صندل ، کهربا ، نعناع هندی ، میوه کاج و گلسنگ

 • عطر آزارو کروم مردانه

ترکیبی از رایحه های گل ها، چوب، خاک، گیاهان معطر و خوراکی ها در این عطر طراحی شده است. رایحه آزارو کروم به قدری خنک هست که آرامش را برای شما در روزهای گرم بهاری و تابستانی به ارمغان بیاورد. ترکیبات رایحه در آن عبارت است از:

رایحه اولیه: رزماری، آناناس، بهارنارنج، ترنج، لیمو

رایحه میانی: پنجه مریم، گشنیز، گل یاس، گل‌سنگ

رایحه پایه: چوب صندل، حبوبات تونکا، مشک، خزه، سدر، چوب بلسان بنفش برزیل، هل

اگر دوست دارید هم خنک باشید و هم جذاب، آزارو کروم با اختلاف زیاد از رقبا انتخاب شماره یک برای شما خواهد بود!

 • عطر ایسی میاکه فیوژن دایسی

این عطر با رایحه تلخ و خنکی که دارد معرف صلابت و مردانگی و جوانی آقایان به شمار می رود. بهترین زمان استفاده از این محصول، روزهای گرم بهاری و تابستانی است. دسته بویایی آن چوبی و ادویه ای است. هم ماندگاری بسیار خوبی دارد و هم پراکندگی رایحه آن بسیار عالی است.

 • عطر گرمی ورساچ پور هوم

این عطر بی نظیر در  گروه عطرهای مرکباتی قرار دارد. بوی آن خنک است. آن را در بهار و تابستان مورد استفاده قرار بدهید. ترکیبات رایحه در آن عبارت است از:

نت اولیه :  گل رز، لیمو ، ترنج

نت میانی : سدر، سنبل، گل شمعدانی

نت پایه : کهربا، مشک

این عطرها در میان محصولاتی که آقایان جوان می پسندند، جزو پرفروش ترین ها به شمار می روند. شما هم می توانید انتخاب ها و سلیقه خود را در زمینه انتخاب عطر برای آقایان جوان با ما و دیگر خوانندگان در میان بگذارید.

نکات مهم در نگهداری از عطرها

هر چند که در انتخاب عطر بی نقص عمل کرده باشید باز هم بسیار مهم است که محصول خریداری شده را در شرایط خوبی نگهداری کنید تا مدت زمان بیشتری بتوانید عملکرد بالایی را از آن انتظار داشته باشید. از جمله مهمترین نکته ای که باید به آن اشاره نمود عبارت است از:

 • خرید خود را از فروشگاه های معتبر انجام بدهید تا به این ترتیب از کیفیت عطر و اصل بودن آن مطمئن شوید. بدون تردید نباید از عطرهای تقلبی و کیفیت پایین انتظار داشته باشید که رایحه ماندگاری داشته باشند.
 • شیشه عطر را در محلی به دور از تابش مستقیم نور خورشید قرار بدهید. نور خورشید به مرور باعث ایجاد تغییرات شیمیایی در ترکیبات عطر می شود در نتیجه رایحه آن تغییر می کند.
 • در هنگام اسپری کردن فاصله ۲۰ تا ۳۰ سانتی متری را از خودتان رعایت کنید. چرا که اگر از نزدیک اسپری کنید، ذرات بیشتری از عطر وارد سیستم تنفسی شما می شود و ممکن است برایتان آلرژی و یا مشکلات تنفسی را به وجود بیاورد.

با رعایت این موارد می توانید انتظار داشته باشید که عطر مناسب پسران نوجوان و یا عطر آقایان جوانی را که به دقت انتخاب کرده اید، بهترین عملکرد را از خود نشان بدهد!

کلام آخر

یکی  از معیارهای مهم در انتخاب عطر که تاثیرمستقیمی بر جذابیت افراد دارد، انتخاب بر اساس سن است. به این معنا که حتما قرار نیست عطری که برای افراد جوان مناسب است برای افراد با سن بالا هم گزینه مناسبی باشد. از این رو باید اقرار کنیم که خرید یک پرفیوم مناسب می تواند کمی دشوار باشد و لازم است تا با آگاهی و دقت انجام پذیرد. به صورت خاص در این مقاله به معرفی بهترین عطرهای مناسب برای پسران جوان و آقایان جوان پرداختیم و مواردی را برای انتخاب بهتر با شما در میان گذاشتیم. امید است با در نظر گرفتن این موارد بتوانید از میان عطرهای موجود در بازار بهترین ها را خریداری کنید. متشکریم که تا پایان با عطرپیچ همراه بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *