کاملترین لیست عطر گرم مردانه از برندهای معروف

عطر-مردانه-گرم
امتیاز بدهید

زمستان و پاییز دو فصل طلایی برای استفاده از عطر های گرم مردانه هستند. پس از دیدن افراد از نزدیک نخست ظاهرشان را می‌بینیم، سپس بوی رایحه آن‌ها به مشام ما می‌رسد.

پس بوی عطر و ادکلن افراد همانند ظاهر و استایل آن‌ها اهمیت دارد.

آقایان بدنبال عطرهای تأثیرگذار، شیک و منحصر به فرد هستند تا در جمع درخشش خود را در سکوت تجربه کنند. عطر مردانه در روایح چوبی ادویه‌ای، معمولاً با طبع گرم عرضه می‌شود و اغلب عطرهای مردانه گرم نیز از چنین ویژگی برخوردار هستند.

شناخت عطرها پیش از انتخاب، باعث می‌شود عطری متناسب با سلیقه خود پیدا و انتخاب کنید. در این مقاله از عطرپیچ به معرفی عطرهای گرم مردانه می‌پردازیم.

 

معرفی بهترین عطر های گرم مردانه

در این مقاله به بررسی کامل برترین عطرهای گرم مردانه می‌پردازیم. تمامی عطرهای معرفی شده در این صفحه، در وبسایت عطرپیچ آماده ارسال و تهیه شما عزیزان می‌باشند.

 

اورتو پاریسی ترونی (Orto Parisi Terroni)

ترونی اورتو پاریسی - کاملترین لیست عطر گرم مردانه از برندهای معروف

عطر اورتو پاریسی ترونی با گروه بویایی شرقی چوبی و طبع گرم در سال ۲۰۱۷ عرضه شد. این عطر ایتالیایی با روایح چوب سوخته و کهربا و دود، در زمره بهترین عطرهای تلخ مردانه قرار می‌گیرد.

در فضای آکادمیک، جلسات اداری و رسمی، مردان جوان می‌توانند با استایل چرم یا کت و شلوار خود از اورتو پاریسی ترونی استفاده کنند. نت آغازی تمشک است که کمتر احساس می‌شود.

نت‌های میانی لوبان، کهربا و چوب درخت قان هستند. نت‌های پایه دانه تونکا، مشک، وانیل، نعناع هندی، خزه درخت بلوط، خس خس، سدر و چوب گایاک هستند.

بوی چرم و تلخی یک چوب و گل سوخته روایح این محصول هستند. ماندگاری این عطر مردانه گرم به ۱۲ ساعت هم می‌رسد که عددی شگفت انگیز است.

 

آمواج اینترلود (Amouage Interlude)

اینترلود - کاملترین لیست عطر گرم مردانه از برندهای معروف

عطر مردانه آمواج اینترلود با گروه بویایی شرقی چوبی و طبع گرم در سال ۲۰۱۲ منتشر شد. این عطر اماراتی تحت برند سلطنتی آمواج معرفی شد. با روایح تند و چوبی آمواج اینترلود مردانه می‌توان قدرت را در جمع بدست گرفت.

شب‌های سرد زمستان و پاییز در جلسات اداری و رسمی می‌توان از رایحه اینترلود استفاده کرد. نت‌های آغازی از پونه کوهی، ترنج و فلفل تشکیل شده اند. نت‌های میانی از کهربا، روایح دودی، لابدانیوم و اپوپوناکس نشات می‌گیرند.

نت‌های پایه نیز مجموع روایح عودی، چرم، نعناع هندی و چوب صندل هستند. پخش بوی عالی و ماندگاری بالا از شگفتی‌های این محصول خوشبوی مردانه گرم است.

 

لالیک انکر نویر (Lalique Encre Noire)

انکر نویر - کاملترین لیست عطر گرم مردانه از برندهای معروف

لالیک انکر نویر با گروه بویایی چوبی آروماتیک و طبع تلخ و گرم از بهترین عطرهای گرم مردانه در تمام دوران عطرهاست.

این محصول شگفت انگیز در سال ۲۰۰۶ عرضه شد و نسخه‌های اولیه آن ماندگاری و پخش بوی فوق‌العاده‌ای داشتند که رفته رفته از آن در سال‌های متوالی کاسته شد.

نت اولیه لالیک انکر نویر سرو، نت میانی خس خس و نت‌های پایه چوب کشمیر و مشک می‌باشند.

در تمامی مناسبت‌هایی که قصد داشتن بویی جذاب و دوست داشتنی در میان جمع دارید می‌توان از لالیک انکر نویر استفاده کرد. یکی از بهترین عطرهای گرم مردانه با قیمت مناسب برای هدیه دادن لالیک انکر نویر است.

 

آزارو پور هوم (Azzaro Pour Homme)

پور هوم 1 - کاملترین لیست عطر گرم مردانه از برندهای معروف

عطرهای کلاسیک همواره طرفداران خود را دارند و مخصوصاً اگر یک عطر کلاسیک، تلخ و گرم باشد بوی آن در طول زمان توسط همگان شناخته می‌شود.

عطر آزارو پور هوم با گروه بویایی معطر فوژه و طبع گرم و تلخ خود در سال ۱۹۷۸ معرفی شد تا به نگین عطرهای کلاسیک تلخ مردانه تبدیل شود. امتیاز رایحه این عطر همواره بالا و فروش آن فوق‌العاده بوده است.

نت‌های آغازین از ترنج، لیموترش، اسطوخودوس، سالویا، ریحان، زنبق، زیره و رازیانه تشکیل شده است. نت‌های میانی از نعناع هندی، خس خس، سدر، چوب صندل سفید، هل و دانه سرو کوهی نشات می‌گیرند.

نت‌های پایه نیز متشکل از دانه تونکا، مشک، کهربا، خزه درخت بلوط و چرم هستند. ماندگاری بسیار خوب و پخش بوی متوسط از ویژگی‌های آزارو پور هوم می‌باشند.

 

اورلن دریک (Orlane Derrick)

دریک - کاملترین لیست عطر گرم مردانه از برندهای معروف

عطر اورلن دریک با گروه بویایی آروماتیک فوژه و رایحه گرم و تلخ خود در سال ۱۹۷۸ معرفی شد. اورلن دریک نیز رایحه‌ای کلاسیک با خواص بویی گرم کننده در روزهای سرد  و برفی زمستانی است.

نت‌های آغازین اورلن دریک آویشن، اسطوخودوس، ترخون و رزماری هستند. نت‌های میانی آن زیره، چوب سدر، گل شمعدانی، گل یاس، نعناع هندی، فلفل و درخت کاج هستند.

در قسمت نت‌های پایه از روایح دودی، مشک و دانه تونکا استفاده می‌شود تا عطر اورلن دریک حاصل شود. بوی ادویه ای تازه و چوب سوخته و روایح خاکی کهربایی در این محصول بسیار مشهود هستند و آن را مناسب برای سنین بیش از ۲۵ سال می‌کند. بسیاری این عطر را یک الماس ناشناخته می‌دانند.

 

آمواج اپیک مردانه (Amouage Epic man)

آمواج اپیک - کاملترین لیست عطر گرم مردانه از برندهای معروف

در دسته عطرهای گرم مردانه، با اشاره به یکی دیگر از عطرهای برند اماراتی آمواج می‌توان بوی خوش آن را در این لیست نام برد. عطر آمواج اپیک مردانه با گروه بویایی شرقی چوبی و طبع گرم و تلخ در سال ۲۰۰۹ عرضه شد.

این عطر پاییزی زمستانی بهترین انتخاب برای قرارهای عاشقانه در این فصول می‌باشد. نت‌های آغازی آمواج اپیک مردانه جوز هندی، زعفران، زیره، صمغ کندر و هل می‌باشند.

نت‌های میانی این عطر از گل شمعدانی و صمغ درختچه مر تشکیل شده‌اند. نت‌های پایه نیز عود، کاستوریوم، چوب سدر، روایح دودی، چرم، مشک، نعناع هندی، چوب صندل و بوته وحشی جاوی هستند.

شروع مرکباتی و تند قوی این عطر بسیار معروف است. در ادامه روایح چوبی قوی می‌شوند و جای مرکبات را می‌گیرند.

 

ورساچه اروس (Versace Eros)

ورساچه اروس - کاملترین لیست عطر گرم مردانه از برندهای معروف

در ادامه دسته عطرهای مردانه گرم، عطر ورساچه اروس اصل با گروه بویایی معطر فوژه و طبع گرم در سال ۲۰۱۲ عرضه شد. این محصول برخلاف دیگر عطرهای تلخ این لیست، رایحه ای شیرین دارد و قطعاً طرفداران خود را نیز دارد.

توجهات، تعریفات و احساسات همگی به سمت آقایان با رایحه ورساچه اروس سرازیر می‌شود. نت‌های آغازی لیموترش، سیب و نعناع هستند. نت‌های میانی دانه تونکا، شمعدانی و آمبروکسان هستند.

در قسمت نت‌های پایه نیز از وانیل، خزه درخت بلوط، خس خس و سدر استفاده می‌شود. ماندگاری حدوداً ۸ ساعته برای چنین رایحه‌ای عدد عالی محسوب می‌شود. وانیل و بوی سبز و آروماتیک در روایح ورساچه اروس مشهود هستند.

 

فارنهایت دیور (Dior Fahrenheit)

دیور - کاملترین لیست عطر گرم مردانه از برندهای معروف

غول عطرسازی فرانسوی یعنی کمپانی دیور، رایحه فارنهایت دیور را با  گروه بویایی چوبی گلی مشکی و طبع گرم و تلخ در سال  ۱۹۸۸ منتشر کرد. فارنهایت دیور پرطرفدارترین عطر کلاسیک مردانه گرم است.

بویی ترکیب شده با قوای مردانه و حالتی یونیک که در عطرهای دیگر شاهد آن نیستیم. قابلیت استفاده در موقعیت‌های مختلف برای فارنهایت دیور در نظر گرفته شده که آن را یک نوستالژی پرمخاطب کرده است.

نت‌های آغازین ترنج، نارنگی ماندرین، لیموترش، اسطوخودوس، سدر، جوز، بابونه و زالزالک هستند. نت‌های میانی سدر، چوب صندل سفید، میخک صدپر، یاس، گل برف، جوز، برگ بنفشه و پیچ امین الدوله هستند.

در قسمت نت‌های پایه نیز بهره گیری از دانه تونکا، مشک، کهربا، نعناع هندی، خس خس و چرم را می‌بینیم. روایح این عطر کاملاً سمت و سوی تلخ چرم و چوبی دارند. در این شاهکار افسانه ای بوی چوب سوخته و ادویه جات تند حالتی شبیه به بنزین ایجاد می‌کند که برای عاشقان عطرهای تلخ بسیار جذاب است.

 

پور بلک مردانه (Pure black)

پور بلک - کاملترین لیست عطر گرم مردانه از برندهای معروف

عطر کریشن لامیس پور بلک طبعی گرم و شیرین و تند دارد و جز بهترین عطرهای مردانه گرم محسوب می‌شود. روایح قهوه، ادویه جات معطر و فلفل بسیار در این عطر مشهود هستند.

ماندگاری بالای عطر مردانه پور بلک سبب انتخاب آن بعنوان گزینه ای عالی برای استفاده در محل کار و جلسات در فصول سرد سال شده است. پور بلک اقتصادی‌ترین عطر مردانه گرم با روایح ماندگار و خوشبو می‌باشد.

این عطر اماراتی با توجه به قیمت مناسبش ماندگاری بسیار بالایی دارد و پخش بوی آن نیز شگفت انگیز است. بویی که از آکوردهای اصلی قهوه و ادویه جات معطر بخصوص روایح فلفلی بدست آمده قطعاً در طول سالیان طرفداران خود را پیدا کرده است و در این رایحه نیز چنین موضوعی کاملاً صدق می‌کند.

 

تام فورد ایتالین سایپرس (Tom Ford Italian Cypress)

سایرس - کاملترین لیست عطر گرم مردانه از برندهای معروف

عطر تام فورد ایتالین سایپرس با گروه بویایی چوبی معطر و طبع تند و تلخ یکی از جذاب‌ترین آمیزه‌های تلخ و گرم مردانه زنانه برای استفاده در روزهای سرد و خنک سال است.

تام فرود ایتالین سایپرس لاکچری و گران قیمت در سال ۲۰۰۸ منتشر شد و یکی از پرافتخارترین محصولات تام فورد محسوب می‌شود. تلفیق جذاب روایح برای یک بوی شگفت انگیز از نت‌های سرو ایتالیایی، نت‌های چوبی، نعناع هندی، مرکبات و ریحان نشات می‌گیرند.

نفس کشیدن در سروستان‌های متراکم در کنار خیسی جنگل و آتش صبحگاهی، حس خریداران این عطر شاهکار خوشبو از استشمام آن است. آکوردهای اصلی چوبی آروماتیک و تند و سبز و درنهایت مرکباتی در تام فورد ایتالین سایپرس مشهود هستند. ماندگاری در حدود نیم روز و پخش بوی مناسبی که این عطر دارد آن را بیشتر مورد توجه آقایان شیک پوش قرار داده است.

 

اگزریوس روژ (Xeryus Rouge)

اگزریوس - کاملترین لیست عطر گرم مردانه از برندهای معروف

عطر مردانه اگزریوس با گروه بویایی شرقی فوژه و طبع گرم و تند خود در سال ۱۹۹۵ منتشر شد. این عطر مشهور تحت برند جیوانجی محصولی از پاریس می‌باشد و جز عطرهایی با روایح همه پسند است.

کمتر کسی پیدا می‌شود که از بوی این عطر خوشش نیاید و اگر در فصل‌های سرد سال آن هم در جلسات یا قرارهای عاشقانه مورد استفاده قرار بگیرد بویی خالص از سدر شیرین در تلفیق با روایح تند معطر دارد.

نت‌های آغازین اگزریوس قرمز از پرتقال، ترخون و کاکتوس حاصل شده‌اند. نت‌های میانی ترکیب زیبای سدر، شمعدانی و فلفل قرمز را دارند که بیشترین روایح نیز از همین قسمت بدست آمده‌اند.

نت‌های پایه متشکل از مشک، سدر و چوب صندل سفید هستند. شروع روایح در این عطر مردانه گرم و چوبی است. مشک و مرکبات در تمام مدت به معتدل کردن روایح کمک می‌کنند. ماندگاری اگزریوس قرمز با وجود گذشت حداقل دو دهه از عرضه آن همچنان حفظ شده و حدود ۸ ساعت است.

 

بنتلی اینتنس (Bentley Intense)

اینتنس - کاملترین لیست عطر گرم مردانه از برندهای معروف

عطر بنتلی اینتنس با گروه بویایی شرقی ادویه ای و طبع گرم خود در سال ۲۰۱۳ عرضه شد و این عطر انگلیسی از عطار مشهورش ناتالی لارسن به یادگار ماند. نت‌های آغازین ترنج، فلفل و برگ خشک برگبو هستند.

در قسمت نت‌های میانی شمعدانی، رام، دارچین، روایح چوبی و سالویا را داریم. نت‌های پایه نیز لوبان، نعناع هندی، سدر، چرم و روایح دودی هستند.

شاید نخستین بار است که یک عطر خوشبوی گرم مردانه و غنی از روایح آن هم با ماندگاری بسیار بالا، قیمتی ارزان و بسیار مناسب دارد.

حرارت بالای بنتلی اینتنس در روزهای بسیار سرد مانند یک محافظ گرمایی اعتماد ساز دور آقایان جنتلمن را می‌گیرد. بوی چوب و گرمای فلفل و کهربا در این محصول بنتلی بسیار در فضا پخش می‌شوند.

 

مارلی پگاسوس (Parfums de Marly Pegasus)

پگاسوس - کاملترین لیست عطر گرم مردانه از برندهای معروف

عطر پارفومز د مارلی پگاسوس با گروه بویایی شرقی فوژه و طبع گرم تلخ و تند در سال ۲۰۱۱ لانچ شد. تعادل بین قدرت و ظرافت در عطری امضا گونه از پارفومز د مارلی رقم خورده است.

این عطر مردانه گرم از نت‌های اولیه ترنج، گل آفتاب پرست و زیره سبز تشکیل شده است. نت‌های میانی اسطوخودوس، یاس و بادام هستند. در نت‌های پایه نیز کهربا، وانیل و چوب صندل سفید وجود دارند که ماندگاری این عطر را تثبیت کرده‌اند.

بوی طبیعی این عطر در قسمت روایح آن را پرطرفدار تر کرده و روایح بادام و وانیل در کنار نت کهربا در تمام مدت حس می‌شوند. چوب صندل سفید نیز در تمام طول مدت پخش بوی این محصول به مشام می‌رسد. ماندگاری مارلی پگاسوس بسته به محل استفاده و تعداد پاف اسپری آن تا حدود ۱۰ ساعت نیز پخش بو دارد.

 

دانهیل قهوه ای (Dunhill for men)

قهوه ای - کاملترین لیست عطر گرم مردانه از برندهای معروف

دانهیل قهوه‌ای عطری مردانه با گروه بویایی چوبی ادویه‌ای و طبع گرم و تلخ است که در سال ۲۰۰۳ معرفی شد. اغلب عطرهای گرم معروف به نوعی کلاسیک محسوب می‌شوند و روایح آبی آکواتیک یا سبز در آن‌ها کمتر وجود دارد.

نت‌های آغازی لیموترش، اسطوخودوس و شمعدانی در این عطر یافت می‌شوند. نت‌های میانی رز، سدر، زنبق، میخک صدپر و یاس دانهیل قهوه‌ای را گلی چوبی می‌کنند.

نت‌های پایه اما پرشکوه‌تر و با ترتیب دانه تونکا، مشک، خزه درخت بلوط، خس خس، سدر، چوب صندل سفید و چرم آمده‌اند تا یک اثر چوبی تلخ پرطرفدار تحویل مشتریان دهند.

پاییز بهترین فصل برای پوشیدن عطر آلفرد دانهیل قهوه‌ای می‌باشد. قیمت معقول این عطر مردانه نیز آن را به انتخابی ایده آل برای هدیه دادن تبدیل کرده است. ماندگاری این محصول مناسب و حدود ۶ ساعت تعریف شده است.

 

جورجیو آرمانی استرانگر ویت یو ابسولوتلی (Stronger With You Absolutely)

استرانگر ویت یو ابسولوتلی - کاملترین لیست عطر گرم مردانه از برندهای معروف

عطر جورجیو آرمانی استرانگر ویت یو ابسولوتلی با گروه بویایی شرقی فوژه عطری گرم  و شیرین می‌باشد که در سال ۲۰۲۱ عرضه شد. این عطر شیرین و پرطرفدار را به عنوان آخرین عطر لیست عطرهای گرم مردانه در نظر گرفته‌ایم تا با این شاهکار مدرن جورجیو آرمانی آشنا شوید.

عطری سرمست کننده با رایحه شیفته کننده و نیرومند که با هوس آمیزی خود اطرافیان را دچار حس حسادت به رایحه آقایان شیک پوش می کند. نت‌های آغازین ترنج و لامی هستند. نت میانی تنها از اسطوخودوس تشکیل شده است.

نت‌های پایه نیز وانیل، نعناع هندی و سدر و شاه بلوط هستند. بوی خوش و شیرین دلپذیر این عطر استفاده از آن را راحت‌تر کرده است و تقریباً در تمامی موقعیت‌ها بجز فضاهای بسته و کوچک می‌توان از گرما و حرارت استرانگر ویت یو ابسولوتلی استفاده کرد.

بصورت مختصر، این عطر شاهکار یک عطر شیرین و تند با کمی عنصر تازگی و روایح سبز است. آکوردهای اصلی نیز وانیل و روایح تند معطر می‌باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *